Trīs labākie sausie šampūni katrai gaumei

Sveikas!

Ja jūs lasāt manu blogu kādu laiku, noteikti esat pamanījušas, ka sausie šampūni šeit figurē diezgan bieži. Tāpat arī manā aizņemtajā ikdienā ne vienmēr atrodas laiks, lai matus mazgātu,žāvētu, atkal ieveidotu, lai izskatītos labi. Daudz ātrāks variants ir sausais šampūns. Un tas nebūt nav slinķu variants, kā daudzi mēdz domāt. Šodien stādu jums priekšā trīs savus mīļākos šampūnus – katrs no tiem ar savām īpašībām. 11

Batiste (floral&flirty blush) – smaržu raksturotu kā pūderīgu ziedu aromātu. Mazliet atgādina tipiskas omīšu smaržas. Taču par laimi aromāts nav ļoti noturīgs. Ja runājam par efektu – tieši šis ir vislabākais no trio cīņā pret matu taukainību un ilgāku noturēšanu tos tīrā stāvoklī. Efekts turas visu dienu, bet lai to panāktu ir jāiemācās ar šo apieties. Noteikti jāpūš matos no laba attāluma (citādi dabūsiet sirmu galvu), jāpagaida, lai tas iesēžas matos un pēc tam vēl jāiestrādā tas ar ķemmi + jāieveido jaunā frizūra. Ir ko noņemties, taču, kad viss izdodas, parasti ir nevainojami un turas līdz pat nākamajai mazgāšanas reizei. Protams, saprāta robežās. 🙂 Cena? Vidējā kategorija, ap 5 eur par iepakojumu. Tilpums 200ml.

Tigi Bed Head Rockaholic Dirty secret – šim piemīt izteikts citrusu aromāts, kas ir ķīmisks, taču ilgi matos nesaglabājas. No visiem manis lietotajiem šampūniem, šim vienīgajam ir tik izteikts matu lakas, proti, noturības efekts. Kā sausais šampūns tas pilda visas savas funkcijas, taču vēl papildus darbojas kā matu laka. Patiks tām, kuras iecienījušas veidot matu apjomu pie saknēm. Un šis visu ieveidoto tiešām arī noturēs, jo fiksācija ir diezgan spēcīga. Loģiski, neiesaku šo pūst visos matos, jo pēc tam tos vienkārši nebūs iespējams izķemmēt. Jāuzmanās arī no sirmās galviņas efekta, jo ar šo – viens neuzmanīgs pūtiens un gatavs. Cena? Ap 18 eur, bet produkts ir ekonomisks un pietiks ilgam laikam. Tilpums arī salīdzinoši liels – 300ml.

Schwarzkopf got2b volumania – manam degunam vispatīkamākā smarža – kaut kas avenīgs. Lietojot smarža ir piezemēta un jūtama tikai jums un jūsu tuvākajiem, ja tiem gadās iebāzt degunu jūsu matos. Lietošanas ziņā visērtākais un ātrākais variants, neprasa piepūli un piedomāšanu, lai izvairītos no sirmas galvas. Noteikti iesaku šo tām, kam sausie šampūni ir vēl sveša lieta un trūkst pieredzes. Šis ir ērts lietošanā (sakrati un pūt), taču efekts nav tik ilgnoturīgs kā citiem, taču matus uz dienu saglābs. Cena? Ļoti patīkama un veikalos dikti bieži šim redzu atlaides (Drogas, Prisma). Varu pat droši apgalvot, ka tikai 1x esmu šo pirkusi bez atlaides. Šobrīd man jau n-tais iepakojums, sen jau skaits pazudis, tāpēc, ka manās mājās šis ir VIENMĒR. 🙂 Tilpums 200ml.

Kādas ir jūsu attiecības ar sausajiem šampūniem?

Šis ieraksts tika publicēts Batiste, favorīti, Schwarzkopf, Tigi bed head ar birkām , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

4 Responses to Trīs labākie sausie šampūni katrai gaumei

  1. Anna Marija saka:

    Pagaidām vienīgie sausie šampūni, kurus esmu lietojusi, ir no Batiste, ar dažādiem aromātiem, visi patikuši un tiešām izglābuši, kad matus mazgāt un veidot nav laika. Šobrīd pat grūti iedomāties, kā es varēju dzīvot bez tiem pirms tam 😀

  2. Krista saka:

    Kopš “sadraudzējos” ar Batiste, dzīve mainījusies! 😀 Kupli, tīri mati “otrajā dienā” ir piecu minūšu jautājums 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s