Mamma mio Lucky legs gēls nogurušām kājām

Sveikas, daiļās.

Šodien pastāstīšu jums par Mamma Mio gēlu, kas paredzēts kāju noguruma, tūskas un citu problēmu novēršanai/mazināšanai. Paldies jāsaka kādai manai lasītājai, kas šo krēmu ieteica. Pirms tam biju lietojusi visparastāko aptiekā nopērkamo gēlu, kas paredzēts tieši muskuļu sāpju mazināšanai, bet tādus diemžēl nav ieteicams lietot ilgstoši. Tāpēc šis gēls nāca tieši laikā.

12Un vēl viena bilde – lūk, ko ražotājs norādījis uz iepakojuma. Daudz dažādas interesantas informācijas, kuru man nav vēlmes pārrakstīt. Ceru, ir salasāmi.

09090Un sastāvs.

65555Pats gēls ir seruma konsistences, ādā iesūcas ļoti ātri. Aiz sevis atstāj vienmērīgu un ilgstošu vēsuma sajūtu, kas sākas ļoti pakāpeniski un tāpat arī izgaist. Efekts ir tiešām atvēsinošs – es to ļoti izbaudīju mūsu vasarai netipiskajā svelmē. Uzreiz iedomājos, ka ziemas laikā gan es neko tādu nevēlētos piedzīvot.

Gēlam piemīt arī vienkārši burvīgs maigu, piezemētu piparmētru aromāts, ar tikko jaušamu vaniļas piešprici. Neko tādu agrāk nebiju smaržojusi. Taču smarža ir spēcīga un jūtama visā telpā, kur lietots produkts.

Varu uzreiz teikt, ka šis noteikti nav tāds SOS tipa produkts, kas palīdzēs momentāli. To ir jālieto regulāri un tad arī rezultāti būs. Mans kāju stāvoklis gan vēl ir diezgan sakarīgs, tāpēc nevaru komentēt kā šis gēls palīdz/nepalīdz tādos trakākos gadījumos.

Vislabākais atvēsinošais efekts gēlam ir tad, ja to lieto uz tīras, sausas ādas uzreiz pēc dušas. Kaut kā esmu novērojusi, ka ja to uzsmērē dienas laikā, tas kaut kā neizpaužas/neiedarbojas tik jūtami. Jāpiemin, ka mitrinošās īpašības šim līdzeklim ir diezgan viduvējas, bet ražotājs tās arī nesola, tā ka viss kārtībā.

Pats produkts diezgan neekonomisks, jau tagad tas sāk sprauslāt, lai gan esmu pārliecināta, ka lietoju to tikai apmēram mēnesi, un arī ne katru vakaru. Taču iepakojums liekas ērts, nekas neplīst un gaiss produktam arī nepiekļūst.13Kopumā kāju gēls man ļoti patīk, taču tas noteikti nav ikdienas nepieciešamības produkts, bez kura nevarētu iztikt. 🙂

33234WordPress ir mazliet pamainījuši izkārtojumu un tagad rakstus rakstīt ir kļuvis daudz neērtāk un nepārredzamāk. Jautājums citām wordpress lietotājām – kā var tikt atpakaļ uz veco izkārtojumu? 🙂

 

Un varu pačukstēt, ka viens no nākamajaiem rakstiem būs ļoti patīkams tieši jums! 🙂

Šis ieraksts tika publicēts mamma mio ar birkām . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

4 Responses to Mamma mio Lucky legs gēls nogurušām kājām

  1. Es ļoti labi izlīdzos ar Geomar atvēsinošo gēlu ar drenāžas efektu, princips pilnīgi tas pats, konsistence, lasot, arī, un jā, var riktīgi nosalt un cena ir draudzīga, tagd Drogās vispār ~5 eiro!
    Pačukstēšu, ka trakajos gadījumos, nu diemžēl tūska ir kur ir un mazliet pakustas tikai pēc kārtīgas izpeldēšanās, tāpēc man šausmīgi žēl, ka sezona drīz beigsies, bet toties sajūta ir riktīgi forša pēc tā gēla!

  2. Arta saka:

    hehe, nu ko, žēl, ka vasara jau uz beigām – aukstumā piparmētras negribas. paturēšu prātā uz nākamo vasaru 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s