Madara Moon flower fluīds un izpārdošana 12.08.

Sveikas.

Kādu laiciņu nekas no manis nav dzirdēts – pa šo laiku dikti daudz noticis un esmu arī pēc jums noilgojusies. Esmu pabijusi kāzās, nosvinējusi sava bloga dzimšanas dienu (tuvākajā laikā jums arī to būs iespēja izbaudīt), kā arī daudz, daudz strādājusi. Bet nu par šī raksta galveno varoni, kurš iekļuvis arī manā ikdienas lietojamo produktu maciņā – Madara tonējošo fluīdu Moon flower. 1Tonējošs un izgaismojošs ādas mitrinātājs – tā mums vēsta Madara. Ziemeļu mežrozītes ekstrakts un dabīgie pigmenti nodrošina tūlītēju mitrināšanu un mirdzoši skaistas ādas izskatu. Nomaskē nelielus defektus un smalkas krunciņas, ādu padarot svaigu un starojošu. Vieglāka alternatīva tonālajam krēmam. Izteikts vasaras produkts.

Rada ļoti skaistu “glowy” ādu. Efekts ir ļoti sabalansēts, ne par daudz, ne par maz. Īpaši satriecoši izskatās viens pats, bet efekts nekur nepazūd, ja ir arī vēlme to piepūderēt vai pa virsu uzklāt kādu minerālo pūderi. Reizēm pa virsu kaut ko prasās uzklāt tāpēc, ka pats produkts ir nu ļooti vieglas sedzamības. Principā, ja ir ko slēpt, tad talkā būs jāņem kāds konsīleris, šim atstājot vairāk sejas toņa izlīdzināšanas/izgaismošanas funkciju. Domāju, ka ziemā šo varētu jaukt kopā ar tonālo krēmu un iegūt līdzīgu, piezemētāku efektu.

Mitrinātājam pievienota it kā pļavas smarža, kas man vairāk atgādina svaigu burkānu smaržu, taču tā nav noturīga un jau pēc pāris minūtēm no sejas pagaist.

Ļoti ērts, kvalitatīvs un izturīgs iepakojums ar pumpīti, kas dozē tieši tik daudz produkta, cik vajag. Visai sejai pilnīgi pietiek ar diviem spiedieniem.

Pati brīnos, ka vēl līdz šim nebija sanācis izmēģināt šo jau leģendāro produktu. Zinu, ka tam ir ļoti daudz piekritēju un tagad arī es sevi pieskaitu šajā bariņā.

Ikdienā produkta cena ir apmēram 25 eur, bet rītdien, šo ir iespējams iegādāties ar ļoti pieklājīgu atlaidi. Nepalaidiet garām. 🙂

 2*Šis ir produkta sponsorēts raksts, bet tas nekādi nav ietekmējis manu viedokli, visas izteiktās domas ir manis pašas.

MÁDARA 24h izpārdošana

KAD: otrdien, 12.augustā

CIKOS: 00:00-24:00

KAS: -40% visiem MÁDARA produktiem*. 

DĀVANĀ: ideāls krēms vasaras noslēgumam – SOS* mitrinošais (vērtībā 28,39 EUR) katram pirkumam virs 45 EUR. 

KUR: www.madaracosmetics.lv  un arī visos MÁDARA zīmola veikalos (te gan ne līdz pusnaktij, bet ar iespēju pakonsultēties un aptaustīt pirms pirkuma)

Vairāk informācijas Madaras mājaslapā

Šis ieraksts tika publicēts MÁDARA ar birkām . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

5 Responses to Madara Moon flower fluīds un izpārdošana 12.08.

  1. bigalise saka:

    Nu re, tomēr iegādājies! 🙂 Mana saules puķe iet uz beigām un domāju vai iegādāties šodien uz atlaidēm atkal, vai tomēr Artas ieteikto http://www.gusto.lv/lv/Tonejoss-mirdzums-sejai

  2. Guna saka:

    Šis ir arī mans nu jau atkārtoti iegādāts ikdienas produkts,lietoju tieši kā rakstīji – vasarā vienu,ziemā kā bāzi kombinējot ar tonālo, izmantojot atlaižu diennakti,tiku pie jauna. Ilgi iet,kādus 8-9 mēnešus

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s