Dior lip maximizer

Labrīt!

Ražīga un, cerams, produktīva diena priekšā ar studiju darbiem. Esmu iekārtojusies sev ļoti netipiskā vietā papildus motivācijas nolūkos – skolas bibliotēkā un drīz ķeršos lielajiem studiju darbiem klāt. Cerams. Kur ir mana kafija? Un vai kādai vēl ir problēmas sadūšoties, kad atrodamies liela projekta pašos pirmajos soļos? Liekas, ka tas nekad nebeigsies. Esmu tādā izmisumā, ka pieteicos pašmotivācijas kursiem, haha.

Taču vispirms vēlos izdarīt kaut ko patīkamāku – pastāstīt jums par savu pēdējā laika mīļāko lūpu spīdumu.

Jau sen kļuvis par kulta produktu, bet izmēģinu to tikai tagad. Protams, negaidīju no šī produkta nekādus brīnumus, jo apzinājos, ka tas ir tikai ļoti, ļoti labs lūpu spīdums, nekas vairāk. Taču man tas ļoti iepatikās.d3

Meitenes un dāmas, lūdzu, lūdzu pārstājiet domāt, ka kaut kāds lūpu spīdums (pat ja tas ir Dior) jums liks izskatīties kā Andžellinai Džollijai. Nu nedara to neviens lūpu apjoma palielinātājs-spīdums/lūpukrāsa vai vēl sazin kas. Tikai adata un injekcijas.

Taču, šis ir lielisks lūpu ādas mitrinošs spīdums. Un ar visu to mitrināšanu tas it kā aizpilda visas grumbiņas uz lūpu ādas plus arī piešķir tām to ūdeņaino spīdumu, kas liek tām vizuāli izskatīties pilnīgākām. Tātad, tam piemīt gan lieliskas kopjošās īpašības, gan arī vizuāli tas spēj aizpildīt lūpu sīkās grumbiņas.

Dior presents a revolutionary lip care system that boosts volume instantly and restructures in the long term, thanks to a unique blend of hyaluronic and marine-based fillers that smooth, moisturize and leave lips irresistibly plump. Apply under regular lipstick or gloss for volume and shine, or morning and night as a 15-day intensive cure. Its fresh mint-vanilla scent makes it even more addictive.

d1Smarža ir patīkama, taču mazliet atvēsinošais mentola/piparmētru efekts ir vēl jaukāks – tas ir tikko jūtams, noteikti to nevaru nosaukt par neciešamu. Taču šī sajūta tīri psiholoģiski liek pastiept lūpas mazliet uz priekšu, lai gan patiesībā nekas tur nepalielinās. Ha, bet ja neskatās spogulī, tad ir sajūta, ka palielinās gan.

Tam ir ērts aplikators, kas uzklāj tieši tik produkta, cik vajadzīgs. Kā arī man ļoti patīk tas, ka pats spīdums pārvietojas pa iepakojumu, nevis sastingst pašā apakšā – rezultātā būs iespējams dabūt ārā no iepakojuma katru pēdējo pilīti. Iepakojumā 6ml.

Visdraudzīgākā cena, kuru esmu atradusi internetā te. Pieejams divos toņos, kuri patiesībā neko daudz nemaina, jo uz lūpām tas tik un tā ir bezkrāsains. Bet internetā lasīju, ka veikalos esot pieejams tikai pirmais rozā tonis, taču otrais (mans), kas skaitās aprikožu tonis ir pieejams tikai interneta veikalos? Nezinu, vai tā var būt.

Ja gribas sevi palutināt, tad noteikti iesaku šo izmēģināt. Bet vispār nav pirmās nepieciešamības prece. Gandrīz to pašu vizuālo izskatu dos arī jebkurš cits lūpu spīdums ar šo pašu ūdeņainā izskata finišu. Bet tam visticamāk nebūs tik izcilas kopjošās īpašības.

Vēl man ļoti patīk, ka ar šo var atsvaidzināt lūpas arī skrienot pa ielu, jo nav nepieciešams spogulītis, lai šo uzklātu. Savā aprīļa favorītu rakstā jau pieminēju savu lūpukrāsa+dior maximizer tehniku. d2

Kādus lūpu apjomu palielinošus produktus jūs esat mēģinājušas? Un kurš sniedz jums vislabāko efektu? Ja tam ticat? 😀

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts Christian Dior, Dior. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

11 Responses to Dior lip maximizer

 1. Signe saka:

  Ļoti skaistas bildes. Man viens no MUA bija, drausmīgi koda lūpās, bet patiešām viņas arī palielināja. Ja nav diskomforta staigāt ar nedaudz pietūkušām lūpām, tad ir ok. 😀

 2. Elīna saka:

  Vasarā iznākšot vēl trešais tonis, bet jā, domāju arī par jau otrās tūbiņas iegādi.

 3. Arta saka:

  man ir aizdomas, ka šis man jau bija pirms daudziem gadiem – gan jau formula ir mainīta utt., bet arī atceros, ka ļoti feins lūpu spīdums, bet pa lielam tas arī viss. problēma laikam, ka vispār neesmu liela spīdumu lietotāja, tāpwc laikam man neizraisīja tik lielu sajūsmu kā citiem 😀

 4. Laura saka:

  Ehh, tik skaists! Man savulaik bija kaut kas līdzīgs no Sally Hansen. Foršs produkts, bet pat nezinu, vai ir vēl pieejams..

 5. Zanda saka:

  Smuks gan! Bet man nepatīk puscaurspīdīgi lūpu spīdumi uz savām lūpām. Vai nu ir, vai nav. 🙂 Bet, uz tavām lūpām šis spīdums izskatās lieliski! 😉

 6. Atpakaļ ziņojums: Vasaras lūpu produktu tops | Scentivory

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s