TRESemme Liquid gold

Sveikas!

Mūsdienās jau katra no mums ir paguvusi izmēģināt tādu lietu kā matu eļļa. Pieņemu, ka katrai ir arī radušies savi favorīti.

tresseme

Šodien pastāstīšu jums par vienu no saviem favorītiem. Par tādu šis produkts kļuva tikai pēc tam, kad nogriezu matus uz īsu karē.

Pats produkts ir ļoti viegls, patiks smalku un īsu matu īpašniecēm. Konsistences ziņā šķidrs, gandrīz kā ūdens, taču piešķir matiem ļoti jauku, nepārspīlētu spīdumu, jauku smaržu, kā arī mazliet kopj matu galiņus. Nevarētu teikt, ka šis ir kaut kas superiedarbīgs un saglābs bojātus matus, taču ikdienas lietošanai būs ļoti labs. Nevajag nobīties no tā, ka tur ir pieminēta argāna eļļa, jo sastāvā tā nav tīrā veidā.

Man ļoti patīk iepakojums, ar visu pumpīti un zelta detaļām tas izskatās dārgs, taču patiesībā ir no cietas plastmasas. Nevar šo īsti nosaukt ne par serumu, ne arī par matu eļļu. Taču produkts ir iedarbīgs un nemaz, nemaz nepadara matus smagus, taukainus vai lipīgus. Kā jau teicu – šis vairāk patiks smalku matu īpašniecēm.

Ja man būtu jāraksturo produkts, es teiktu, ka to vislabāk izceļ pasakaina smarža, kas mazliet sliecas uz saldo pusi (taču nav salkana, drīzāk tāds svaigs saldums, kuru ir ļoti grūti noraksturot), tomēr tā ir tikko jūtama un tās nav par daudz, to gribas sajust vēl un vēl. Nu gluži kā patīkama mājās tikko ceptas kūciņas smarža, kuru gribas sajust vēl un vēl. Gandrīz vai žēl, ka mani mati ir tik īsi, jo tos nevar piebāzt pie deguna un pasmaržot.

Kura no matu eļļām/serumiem šobrīd ir jūsu topā?

Šis ieraksts tika publicēts Tresemme ar birkām , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

4 Responses to TRESemme Liquid gold

  1. Una Veilande saka:

    Laikam jau Kerastase Cristalliste Lumiere Liquide.. Arī dikti smuka smarža..

  2. Laura saka:

    Man laikam tas pats Giovanni Frizz be gone ir topā. Smarža ir specifiska, bet man patīk.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s