Vichy aqualia thermal light sejas krēms

Sveikas!

Manuprāt, diezgan slavens un blogu pasaulē zināms sejas krēms, kuram beidzot bija tā iespēja nokļūt uz mana kosmētikas galdiņa. Kā arī beidzot esmu kārtīgi iepazinusi savu pēdējo escentual sūtījumu. Sākšu ar to, kas jau ir gandrīz beidzies.Vichy-Women-Moisturiser_1c2b420f12f868ea331fd4239dd9b051_images_1080_1440_miniSejas krēms ērtā tūbiņā ar smalku snīpīti, kurš ērti ļauj izspiest vajadzīgo produkta daudzumu. Iekšā gan tikai 40ml produkta, kas it kā ir standarta ml sejas krēmiem, taču šim tie 40ml aizgāja ar spēcīgu mazuma piegaršu un dikti ātri. Lai gan atsauksme top tikai tagad, sejas krēmu izlietoju sev netipiski – mēneša laikā. No iepakojuma uz beigām gan neko nav iespējams dabūt ārā, tāpēc nākas tūbiņu sagriezt. Iepakojums no diezgan cietas un stingras plastmasas. (Tāpēc arī bilde no interneta)

Vispirms par patīkamo – šim sejas krēmam ir ļoti labas mitrinošās īpašības. Tas sniedz veldzi un svaigumu manai sejas ādai. Īpaši šo efektu es izjutu šīs ziemas aukstajā mēnesī, kad ādai bija nepieciešama īpaša mitrināšana sausā iekštelpu gaisa dēļ. Protams, savas vieglās, ūdeņainās konsistences dēļ, krēms nav lietojams pirms ārā iešanas ziemā. Tur es ieteiktu kādu citu – taukaināku un bagātīgāku krēmu.

Bet, lietojot šo krēmu, mani visu laiku nepamet sajūta, ka es uz savas sejas smērēju smaržas. Tiešām spēcīga smarža, kas neizgaist arī kādu brīdi pēc krēma uzklāšanas. Iespējams, mans deguns vienkārši nav pieradis, taču, man nešķiet, ka tāda līmeņa kopjošajai kosmētikai vajadzētu pievienot tik spēcīgas smaržas. Krēms it kā paredzēts jūtīgai un dehidrētai ādai un šādas smaržvielas kādam varētu izsaukt dažādas nevēlamas reakcijas.

Vēl arī tas, ka krēms izlietojas burtiski gaismas ātrumā – vai tas ir vieglās konsistences dēļ vai kā cita, bet man vēl nebija gadījies, ka kaut kas izlietojas tik ātri.

Kopumā krēms man patika – mitrinošās īpašības lieliskas, sastāvs labs, tikai ja ne tā smarža un mazais tilpums...Taču par spīti visam, ar krēmu man neizdevās līdz galam sadraudzēties. Atkārtots pirkums šis nebūs. 🙂

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts Vichy. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

5 Responses to Vichy aqualia thermal light sejas krēms

  1. Zanda saka:

    Un jau es jau lasot cerēju, ka šis atkārtotas pirkšanas vērts. Domāju, ka labs mitrinātājs būtu, bet ja tas aromāts, tad nu nez, kas tur labs var būt 🙂

  2. sugarmakeup saka:

    Man bija Aqualia Thermas ar SPF 25 un kaut kā ne īpaši patika, manai ādai bija pa treknu, taču neteiktu, ka diži mitrinošs.

  3. Una saka:

    Man ar kaut kā liekas, ka smaržvielas jutīgai ādai (un patiesībā jebkurai ādai) nav nekas labs..

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s