CHI infra šampūns un kondicionieris

shampoo treatmentKopā ar silk infusion, man bija iespēja izmēģināt arī paraudziņa izmēra šampūnu un kondicionieri no šīs pašas sērijas. Par paraudziņa izmēru to gan var nosaukt ļoti teorētiski, jo man pietika diezgan daudz mazgāšanas reizēm, apmēram 10-12, iekšā 50ml.  Iegādājos tos BB2013 izstādē, visus kopā, kā komplektu un tikai tagad esmu izlietojusi šampūnu. 

Jāpiebilst, ka visai sērijai ir viena smarža, kas atgādina vīriešu smaržas/pēc skūšanās līdzekļa smaržu. Visizteiktākā smarža ir tieši silk infusion serumam.

Chi Infra shampoo (moisture therapy shampoo) – diezgan biezas konsistences šampūns, kuram, tāpat kā treatment, arī piemīt matus mitrinošas īpašības. Pirmajās lietošanas reizēs likās, ka pilnīgi pietiek ar šampūnu, lai mati justos labi. Šo efektu ir grūti izskaidrot, bet liekas, ka šampūns matus un galvas ādu mitrina, pretēji ierastajiem šampūniem, kas nereti matus sausina. Attīrošās īpašības šim šampūnam arī ir perfektas – ko vēl vairāk var vēlēties! Ja nu vienīgi zemāku cenu par pašu lielā izmēra produktu.

Chi infra treatment – Šim kondicionierim nav tā ierastā slīdīgā konsistence, kas arī matus uzreiz padara mākslīgi slidenus un it kā pabarotos. Šim ir vairāk tāda kā krēmīga konsistence, kuru ieklājot matos, efekts uzreiz nav jūtams. Mati nemaz nepaliek zīdaini un slideni, taču izskalojot šo kondicionieri un matus izžāvējot, ir acīmredzama un sataustāma atšķirība. Mati kļūst patiešām  glīti, vairs nespurojās, ir vieglāk veidojami un izskatās veselīgāki, gludāki. Iztēlojieties šo kā mitrinošu krēmu, nevis ādai, bet matiem.

Cik lasīju, liekas, ka sērijai nav tādas noteiktas mērķauditorijas, kādiem matiem šie produkti paredzēti.

Noteikti iesaku izmēģināt vismaz testerīšus, jo no tiem jau arī viss ir saprotams. Bet vispār, liekas, ka āķis zobos un būšu uzsēdusies uz CHI, jo plānoju izmēģināt arī daudzus citus produktus, tie viņiem dikti interesanti un daudzsološi liekas. 🙂

Kādi jums iespaidi par CHI?

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts CHI. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

6 Responses to CHI infra šampūns un kondicionieris

  1. Holandija saka:

    Ja salīdzina ar Biosilk produktiem, tad man CHI patik labak, bet ari īsti nav domāti maniem matiem. Nezinu kāpēc, bet mati pēc kondicioniera lietosanas paliek nespodri.

  2. Signe saka:

    CHI produkti ir diezgan trekni un pasmagi, bet maniem matiem patīk, esmu lietojusi arī šos abus līdzekļus, patika, bet atkārtoti atgriežos tikai pie CHI spreja ar termo aizsardzību un matu seruma. 🙂

  3. Arta saka:

    vismaz testeru pamēģināšanas apjomā tu mani sakārdināji 🙂 jāizlieto pašreizējie krājumi un kad došos jaunu produktu medībās, paņemšu nomēģināšanai 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s