Maybelline baby lips lūpu balzāms

Sveikas!

Kādu laiku atpakaļ, kad vēl Drogas pārdeva Maybelline komplektus ar skropstu tušu un šiem baby lips, mana ziņkāre ņēma virsroku pār mani.

Nopirku šo te versiju, kas ir bez krāsas un solās būt mitrinoša. maybelline-quenched-baby-lips-lipbalm

Pirmkārt, iepakojums ir jauks, meitenīgs, arī ērts. Var viegli ar vienas rokas pirkstiem izbīdīt pašu produktu, smērējot uz lūpām, produkts pats atpakaļ nebīdās (vienmēr ļoti nepatīk, ja tas nav nofiksēts).

Smaržas ziņā atgādina citronu sūkājamās ledenes, arī mazliet garšo pēc tām, ir pilnīgi bez krāsas.Piešķir lūpām ļoti vieglu un patīkamu spīdumu, gluži kā jebkurš cits lūpu spīdums (efekts tāds “glossy”), kurš gan vairāk ir dekoratīvs, nevis kopjošs. Man ļoti žēl, ka nācies tā vilties, bet lūpas šis produkts nekopj vispār. Varbūt vienīgi mazliet aizsargā no apkārtējās vides, kamēr atrodas uz lūpām. Taču uz tām ilgi neturas.

Ko saka pats Maybelline par baby lips…

Clinically proven to make lips 82% visibly less dry, 94% less rough, 77% more supple, and 77% better looking after just four weeks of use! It’s clinical care for baby soft lips.

Produkts derēs tām meitenēm, kas necīnās ar sausu lūpu problēmu. Un noteikti vasaras produkts, jo pēc konsistences ir ļoti viegls uz lūpām, bet paciets iepakojumā. Visā lietošanas laikā neesmu sajutusi neko kopjošu un mitrinošu no šī produkta puses. Internetā nevaru atrast k āds ir sastāvs, bet pieņemu, ka galvenā sastāvdaļa tur ir vazelīns.

Varu iedomāties šo kā ļoti perfektu lūpu spīdumu kādai mazai meitenītei, kurai jau gribas pucēties, bet vēl ir jāpaaugās līdz īstajām lūpu krāsām…

Atsauksmes par šo konkrēto baby lips internetā arī ir ļoti atšķirīgas, tāpēc laikam jau – cik cilvēku, tik viedokļu.

Nezinu kā citas Baby lips versijas, bet šī man liekas galīgi bezjēdzīga. Varbūt citas ir labākas? Vai esiet mēģinājušas?

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts Baby lips, Maybelline. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

10 Responses to Maybelline baby lips lūpu balzāms

 1. Lapsa saka:

  Interesanti, no kuras valsts produkts nāk! Drogās nereti var atrast lētākus ražojumus, kas līdz ar to nav ne tuvu oriģinālajiem, varbūt tas arī ietekmē šo produktu. Cik esmu redzējusi/lasījusi, daudziem pārsvarā patīk.

 2. Krista saka:

  Man ar ir tieši tāds pats un no cerētā efekta ne miņas. Diezgan pamatīgi vīlos šajā produktā, jo ārzemju blogos tas ir saslavēts! Māsa iegādājās dzelteno un tas ir tieši tāds pats, tikai smarža cita…

  *****
  http://beautylv.blogspot.com/2013/11/maybelline-baby-lips-jaunums.html

 3. Zanda saka:

  Labi, ka nepirku nemaz mēģināt! Visur au par to lielākā daļa fano, bet kas lai zina kāpēc. Varbūt pāri kontinentam meitenēm tik ļoti lūpas necieš no sausuma kā mūsu platuma grādos. Varbūt tas ir tas iemesls kāpēc mums tie liekas nekādi.. 🙂

 4. martaxo saka:

  Es gan tieši tā konkrēti arī no youtuberēm neesmu dzirdējusi neko sliktu par Baby Lips, bet tikai to, ka tās Dr. Rescue vai kā tā jaunā līnija saucās, kas solās būt tiešām kopjošas, ir labākas, un tās viņām izraisa sajūsmu. Tie tonētie vēl tā – saprotams, ka mitrināšana nav tas galvenais, bet kāda tad jēga no šādas parastas, ko var tikai aiz garlaicības [vai atkarības] zieķēt virsū? ;D Pēc tādas arī izskatās.

 5. Elīna saka:

  Tik pat liela sajūsma ārzemju blogos bija par Nivea lūpu sviestu skrūvējamajā ķobītī, izrādījās, vismaz priekš manis, nekam nederīgs. Par tiem Baby Lips nemaz neiespringstu.

 6. MadamLaiton saka:

  Man arī ir šis, bet emocijas absolūti neitrālas. Patīk kā izskatās uz lūpām, tas spīdumiņš, bet kopjoša efekta tiešām nav.

 7. Baiba saka:

  Man šis derētu (citu krāsu gribētu gan), bet gribās atrast internet veikalā! Gan jau arī Latvijā drīz varēs nopirkt atsevišķi. 🙂
  http://attractivethoughts07.blogspot.com/

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s