Lush veikalos drīzumā

Sveikas.

Nesen izlasīju par kādu jaunumu, kas tuvojas Latvijas tirgum. UUUU! Izlēmu padalīties. 1392462_527427257341004_2076450195_nRose jam dušas želeja, kuras sastāvā ir maigā argāna eļļa, godži ogu sula, vaniļas essence un, protams, rožu absolūts. Mājas lapā teikts, ka pēc smaržas šis produkts stipri līdzināsies jau esošajiem Rose Jam Bubbleroon un Ro’s Argan Body Conditioner.

Tās sastāvs – Water, Vanilla Pod Infusion, Cypress Leaf Infusion, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, Lauryl Betaine, Perfume, Goji Berry Juice, Lactic Acid, Argan Oil, Organic Rose Absolute, Rose Oil, Egyptian Geranium Oil, Sicilian Lemon Oil, Coumarin, Citronellol, Geraniol, *Limonene, Colour 17200, Methylparaben

Pēdējā laikā esmu “kritusi”  uz visu, kas ir ar rožu smaržu. Tāpēc noteikti izmēģināšu kaut mazo iepakojumu šai dušas želejai.

Vai Tev interesē šādi jaunumi?

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts Lush. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

2 Responses to Lush veikalos drīzumā

  1. bigalise saka:

    interesē šādi jaunumi 🙂 un es arī jūtu, ka krītu uz rožu produktiem. pēdējais ir the body shop rožu roku krems. pērkot, ne tik skatījos uz mitrināšanu (kas šajā laikā it kā ir aktuāli), bet uz to, ka tas smaržo pēc paradīzes. man liekas, ka pēc īstām rozēm.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s