Pļāpa – krāsoti nagi + oficiāla darba vieta

Sveikas!

Šodien gribu papļāpāt par krāsotiem nagiem un jaunām darba vietām, kā jau noprotat pēc virsraksta.

8765Drīz man būs jāsāk strādāt diezgan oficiālā darba vietā, kur visi ierodas uzvalkos/kostīmos un, protams, ka etiķete nosaka arī nekādas pārāk spilgtas nagu lakas. Un tad es iedomājos par savu tendenci vienmēr aizrauties ar nagu garumu/spilgtumu un visu pārējo, lai tos pārvērstu par savu aksesuāru.

6788Dāmas, vai tiešām krāsaini nagi paliks tikai brīvdienām? Kāda ir jūsu pieredze ar šo?

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts citi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

21 Responses to Pļāpa – krāsoti nagi + oficiāla darba vieta

 1. Man šķiet, ka ir svarīgi, lai manikīrs ir tiešām nevainojams un nagi nav pārāk gari, tad var arī atļauties košākas krāsas.

 2. Signe saka:

  Ir sanācis strādāt tādā vietā, bet man jau šķiet, ka tik traki nav, no malas var likties ļoti strikti viss, iekšienē bieži vien ir daudz brīvāka atmosfēra. Ja vien nav pa tiešo jāapkalpo piem. bankas klienti, tad domāju, ka krāsainiem nagiem būs būt. 🙂

 3. martaxo saka:

  labi, ka ir rudens un vairs neprasās pēc kliedzošiem neoniem.
  man darba pieredzes nav vispār, tāpēc neesmu kompetenta vispār rakstīt šeit komentāru ;D bet man šķiet, ka droši var sākt ar ko glītu, bet piezemētu, tad pavērot, kāda tur situācija, varbūt kaut kad atļauties ko košāku. ja aizrādīs, nu tad krāsas tiešām paliks brīvdienām.
  līdzīgi kā ar tetovējumiem – kad runājām ekonomikas stundā pirms gadiem diviem par darba intervijām u.c., jautāju, kā ir ar tetovējumiem uz rokām, un skolotāja atbildēja, ka no sākuma stingri jāievēro – garas piedurknes utt, bet ar laiku, ja pierādi sevi darbā, var jautāt, kā tad ir ar tetovējumiem. ļaus – ļaus, neļaus – nu tad jāturpina nēsāt garās rokas.
  bet, kā jau teicu, – man nav pieredzes šādos jautājumos. ;D

 4. escadeblog saka:

  mierīgajiem toņiem tak ar nav ne vainas :d

 5. Aija saka:

  Nezinu,manuprāt,galvenais,lai nav tie pieaudzētie spicie nagi,nagu lakas tonim nav nozīmes,es bieži valkāju spilgti sarkanu,bet,nu sarkanais ir klasika. Varbūt salātzaļus gan nav vērts krāsot,bet parējos toņus gan var,ja nagi ir akurāti un vidēja garuma.

 6. Sacre saka:

  Ok, mana pieredze ir tāda – sākumā izvēlies nude un klasiskos toņus, protams, tam jābūt glītam u.t.t. Bet pamazām, paskaties apkārt kā kolēģes ”nēsā nagus”, ievies kaut ko jaunu. Kad būsi jau savējā jaunajā darbā, varēsi spriest, kas piemērots, bet no kā labāk atturēties.

 7. Zanda saka:

  Pirmkārt, apsveicu ar darbiņu! Nozīmīgs solis un uzreiz jau pa nopietno! 🙂
  Sāc ar neitrālo vai sarkano. Tie abi toņi parasti ir topā ofisa dāmām. Protams, šeit vajadzēs domāt par nagu garumu. Noteikti būs jāvīlē kādu gabaliņu nost. 🙂

 8. Inga saka:

  Viss ir atkarīgs no konkrētās darbavietas. Ir iestādes, kur ļoti strikti tiek noteikts kam un kā jābūt, tai skaitā nagu garums un krāsa. Tur tad nu nekādi nevariēt. īpaši ja darbs saistīts ar klientu apkalpošanu. Bet, ja nekādu konkrēto noteikumu nav, tad var gandrīz visu 😉 Nu ja tas vizuāli baudāms, protams 😀
  Es strādāju gana oficiālā vietā, neesmu sevi nagu krāsā ierobežojusi nekad. Ar garumu pārlieku neaizraujos, jo man personīgi tas ne pārāk patīk.
  Ieteiktu sākumā kaut ko klasiskāku un tad jau tālāk skatīties pēc situācijas 🙂

 9. Elina saka:

  Dari, kā meitenes šeit saka – sāc ar kaut ko mierīgāku, tad jau vērtē situāciju un cilvēkus sev apkārt un aiziet… 🙂
  Manā darbavietā nagi ir mana vizītkarte. Galvenais, lai kopti. Tas ir pirmajā vietā.
  Labi, ka man nav noteikts kā nagiem jāizskatās (lai gan apģērba krāsas ir noteiktas – balts un melns), un visi ir jau pieraduši pie maniem eksperimentiem – gan ar krāsām, gan interesantiem akcenta nagiem.
  Lai veicās jaunajā darbiņā!

 10. Man, par laimi, nekad nav bijis tāds darbs, kurš ierobežo nagu stilu. Bet, jā, ja ir tāds dress kods, tad noteikti ne parak gari un spici. Vēl tagad atceros medmāsu ar gariem melniem nagiem, tas tāds fui, ka drebuli met.

  • scentivory saka:

   Haha, medmāsa kā no šausmenes! Jā, tādās profesijās it īpaši jāskatās ko velk un liek uz nagiem 🙂 Tomēr rodas iespaids par visu iestādi uzreiz, gribot negribot 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s