Giordani Gold bronzējošās pērlītes

Sveikas!

Pēdējā laikā blogu pasaulē ļoti bieži lasāmas/dzirdamas dažādas atsauksmes par visvisādām pērlītēm. Mana izvēle krita par labu pērlītēm, kas darbojas kā bronzeris. Pavisam nesen iegādājos Giordani Gold bronzējošās pērlītes no Oriflame.

ggIepakojumā ir apmēram 3 dažādu toņu pērlītes. Pašas pērlītes ir apbrīnojami mīkstas – ripojot pa galdu, tā aiz sevis atstāj svītru, kā arī mazliet stiprāk saspiežot starp pirkstiem – tā momentā sašķīst. Man vienmēr bija licies, ka tām jābūt mazliet cietākām. Šīm nepiemīt praktiski nekāda smarža. Uz otiņas tās nāk viegli, dod gan krāsu, gan vieglu šimmeri. Manuprāt, produkts diezgan interesants, taču prasigs, un noteikti pieprasa daudzmaz perfektu ādu, lai arī efekts būtu patīkams un vienmērīgs.  (Tālāk bildes runās labāk par maniem vārdiem.) Svačus mazliet māksligi paspilgtināju, lai varat nojaust toni.

ggggggggggggt

gggŠimmeris ir pavisam smalks un nemanāms, te uz ādas klātas vairākas kārtas, uz sejas var manīt tikai saulesgaismā. 65t7Kopumā kā bronzeris/izgaismotājs ļoti labs produkts. Es domāju, ka lietošu ne tikai sejai, bet arī ķermenim, lai piešķirtu ādai vieglu mirdzumu. Tieši šis pērlīšu tonis vairāk būs piemērots vasarai un siltās ādas toņa īpašniecēm. Ja nemaldos, tad Oriflame pieejami vēl 3 dažādi toņi šīm pērlītēm.

 

 

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts Giordani Gold, Oriflame. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

2 Responses to Giordani Gold bronzējošās pērlītes

  1. SigneSigne saka:

    Šis ir labs, zinu, ka daudzām patīk. 🙂

  2. Elīna saka:

    Man ir pavasara “meteorītu” versija, ir ok. Šīs smukas, bet man liekas pārāk tumšas. Gribu pamēģināt The Body Shop pērles, bet summa sanāk puse no īstajiem meteorītiem, laikam nepirkšu.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s