Organic shop Body Desserts – Strawberry jam

Sveikas! Tad nu beidzot – ķermeņa deserts… Komentārs no manis tikai viens – šis ir kaut kas fantastisks! 08Atverot iepakojumu degunā ieplūst smarža, kas man loti atgādina smaržu, kas kādreiz bija tiem mazajiem sulu saldējumiem jokainajos spiežamajos iepakojumos…jungle pop vai kaut kā tā? Zemeņu, protams. Veselu mūžību tādus neesmu ēdusi, bet šim skrubim smarža ir tieši tāda. Ļoti piesātināta un salda, taču uz ādas nesaglabājās, un arī lietošanas laikā tā nav tik uzkrītoša kā iepakojumā. 

Bet nopērkot šo gribēsies to lietot un lietot 😀 Jau tagad nevaru sagaidīt, kad nākamreiz būs jāiet dušā. Liels plusiņš, ka iepakojums ir liels, veseli 400ml. 🙂689Ko mums stāsta ražotājs?

Tas ir detokss skrubis ķermenim. Nesatur mākslīgus konservantus, krāsvielas vai smaržvielas. Sastāvā esošā zemene baro un nomierina ādu, organiskās asajas un melleņu eļļa veicina toksīnu izvadīšanu no ādas šūnām, arktikas avenes kauliņi dziļi attīra, brūklenu sula mitrina un padara ādu elastīgāku. 76Pats skrubis ir mazliet lipīgs, taču saskaroties ar ūdeni, tas ļoti minimāli uzputo un skrubējosās daļiņas izretinās. Pašas daļiņas ir diezgan raupjas un lielas, lietojot nekūst. Šim skrubim vajadzīga mitra āda/samērā paliels ūdens daudzums klāt, citādi tas tikai pielīp pie ādas. Sastāvā ir daudz eļļu, līdz ar to skrubis arī pabaro ādu un pēc lietošanas man neprasās pēc ķermeņa krēma. Taču nekādas kārtiņas uz ādas skrubis neatstāj. Man gribētos ticēt, ka skrubja sastāva ir arī īstas ogas, jo ir redzamas sēklinas un pašu ogu gabaliņi, kā ievārījumā.98

Viens un vienīgais mīnuss ir iepakojums – vāciņš mēdz slīdēt starp mitriem pirkstiem, tādejādi reizēm padarot atvēršanas procesu mazliet sarežģītāku.

Un man ir ļoti lielas aizdomas, ka kāds no maniem mājas iemītniekiem šo pa kluso ēd, jo it kā tas nav neekonomisks un katrai lietošanas reizei pietiek ar mazumiņu, bet tik un tā 1/4 no skrubja jau ir prom, kaut gan lietošanā tas ir pāris dienas.

Esmu pilnīgā sajūsmā. Turklāt piedāvajumā bija arī skrubis ar šokolādi un sildošo efektu, tas noteikti tiks izmēģināts, kad āra temperatūra nokritīsies.

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts Organic shop. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

14 Responses to Organic shop Body Desserts – Strawberry jam

 1. Vispār jāpapēta tie Organic Shop plaukti 🙂

 2. Ak, izskatās pēc ievārījuma! Gardi! 🙂

 3. Elīna saka:

  jā, šo es arī gribu 🙂

 4. Elīne saka:

  Kāda cena skrubim? 🙂 Liekas,ka gribu gan šo,gan sildošo pamēģināt. 🙂

 5. Zanda saka:

  Deserta karotīti un tik uz priekšu ēst! 🙂

 6. Elīna saka:

  Es vienu brīdi biju aizrāvusies ar Mai Šoko skrubjiem. Un jā, atzīstos, pagaršoju. 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s