Essence GG eyebrow mascara VS. Catrice eyebrow filler gel

Sveikas.

Tā nu ir sanācis, ka man tik ļoti gribējās Essence uzacu filleri, ka netīšām nopirkās pat divi! Izmēģināšanai un salīdzinājumam. Šobrīd, pēc pāris lietošanas reizēm, man jau ir izveidojies favorīts. 

56

Tātad….. abi diezgan līdzīgi produkti, vienam mērķim, bet tomēr katram no tiem būs savs fanu pulciņš. Kāpēc?  

657Abas ražotas Itālijā, abām 6 mēn. derīguma termiņš, Catrice 6,5 ml un Essencei 6ml. Catrice cena apmēram Ls 2,50 un Essences cena ap Ls 1, uz atlaidēm pat varēja dabūt zem lata. Nezinu, vai Essences tuša vēl pieejama veikalos. 

567 Essence. Pateicoties retajiem sariņiem, iespējams iegūt pavisam vieglu un nemanāmu klājumu, taču ir iespējams veidot arī dramatisku efektu, ķemmējot uzacis ar birstīti vairākkārt.  Uz sariņiem ir sīkas šķiedras, kuras arī piedalās procesā piepilda/aizpilda uzacis. Rezultātā vizuāli matiņi izskatās mazliet biezāki/vairāk. 789Ražotājs mums stāsta par Catrice – Šī ir viegli tonēta uzacu tuša, kas uzacis izķemmēs, aizpildīs spraugas un padarīs tās daudz izteiktākas. Sastāvā esošās šķiedras ļauj viegli izlīdzināt uzacu nepilnības un spraudziņas. Neitrālais tonis der visiem uzacu toņiem, pat tumšiem. Ļoti viegli lietojama, ātri žūstoša, bez kunkuļu veidošanas. 

Catrice birstītes sariņi sakļauti kopā ciešāk, līdz ar to arī klājums ir smagāks, uzkrītošāks. Teikts, ka arī šai uzacu tušai sastāvā ir šķiedras, taču šeit tās ir daudz nemanāmākas, ja salīdzinām ar Essences produktu. Es teiktu, ka Catrice vairāk aizpilda visu laukumu, kur pieskaras, kamēr Essences produkta krāsa paliek tikai uz matiņiem.

g67 89765 876Varam redzēt, ka Catrice tonis ir siltāks, vairāk derēs blondīnēm un brunetēm ar dominējošiem siltajiem toņiem, savu kārt Essencei tonis ir daudz vēsāks, arī mazliet tumšāks, tādēļ derēs pat ļoti tumšu matu īpašniecēm.

Noturības ziņā – abas ir gandrīz identiskas. Darba dienu iztur, taču es neieteiktu stāvēt ar seju pavērstu lietū, jo tās ir diezgan ūdens-nenoturīgas. 

Mans personīgais favorīts ir Essence uzacu tuša, jo iespējams panākt gandrīz nemanāmu klājumu, otiņa ir parocīgāka, kā arī tonis ir vairāk piemērots maniem tumši brūnajiem matiem. Kā arī – tā ir gandrīz uz pusi lētāka.

Vai esat mēģinājušas šīs? Kura patīk labāk? Un ko jūs izmantojiet uzacu tonēšanai/sakopšanai?

 

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts Catrice, Essence. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

8 Responses to Essence GG eyebrow mascara VS. Catrice eyebrow filler gel

 1. Sofija saka:

  Vēl neesmu mēģinājusi nevienu no uzacu filleriem, jo uzacu dramatiskāku krāsošanu atstāšu uz rudens/ziemas periodu, vasarā negribas tik izteiktas uzacis. 🙂 Taču dažreiz izmantoju savu favorītu Catrice uzacu zīmuli – 020 tonī.
  x Sofija

 2. Signe saka:

  Gribu izmēģināt Essenci, nekur nevaru atrast, bet Catrice uzacu tuša man ļoti patīk! 🙂

 3. Annija saka:

  Par noturību piekrītu 🙂 Es Essenci pirmo vai otroreiz lietoju izlaiduma dienā, kas no agra rīta ievilkās līdz vēlam vakaram, turklāt vēl bija ļoti karsta. Nu, un, piekārtojot meikapu, es vienā brīdī izsmērēju uzaci pa pusseju 😀

 4. Zanda saka:

  Esmu Catrice fanu pulciņā! Ideāls produkts! 🙂

 5. Atpakaļ ziņojums: Jūlija favorīti | scentivory

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s