Garnier Olia matu krāsa darbībā

Sveikas!

Beidzot esmu izmēģinājusi jauno Garnier Olia matu krāsu uz saviem matiem. Mammas rokas gan nesagaidīju, taču pierunāju draugu. Šāda veida pieredze viņam pirmo reizi. Procesa laikā izskanēja labi daudz lādēšanās un interesanti komentāri, ka žogus visu dienu krāsot būtu vieglāk, nekā garus sieviešu matus, kuri procesa laikā sapinoties līdz drediem. 😀 Bet darbiņš padarīts, tātad skatamies…

Pirmā daļa, kur stāstu par pašu krāsu. oliaaa

Bet tagad labi daudz bildes ar pirms un pēc. Uz visām bildēm var uzklikšķināt, ja vēlaties tās apskatīt lielākā izmērā. 

pirms

Pardon, manus izspūrušos matus un ataugušās saknes. Instrukcijā vēl pietam teikts, ka matu krāsa jāklāj nemazgātos matos. Man tie ir otrās dienas mati. 

pirmsssTālāk – obligāti nepieciešamās lietas. Aiz kadra palikušas otiņas un cimdi.komplekkts

pirma

otraa

Kā redzat, TBS lielais ķermeņa sviesta bundulītis lieliski noder šai matu krāsai un perfekti atbilst pēc ietilpības.
kraasa

Uz paciņas parādīts iespējamais gala rezultāts.
pacina

Matu krāsai nav gandrīz nekādas smaržas. Tā neparādās ne lietojot krāsu, ne arī pēc tam tikko krāsotos matos nekas nav jūtams. Krāsai ir diezgan šķidra krēma konsistence, tādēļ to ieklāt ir ļoti vienkārši. Tā diezgan ilgu laiku paliek gaišā krāsā, tādēļ ir viegli redzēt, kur krāsa ir ieklāta un kur nav. Liels plus matu krāsai ir samērā dabīgais sastāvs bez amonjaka. Ražotājs sola, ka šī matu krāsa darbojas līdzīgi kā matu maska, kas ar sastāvā esošajām eļļām matus pabaro procesa laikā. Matu krāsa nemaz, nemaz nekož galvas ādā. (Ar visām citām matu krāsām vienmēr turēju pa rokai garu zīmuli, lai var pakasīt galvu, kamēr krāsa iedarbojas.) Šo krāsu vispār nevarēja just uz galvas. Kopumā turēju krāsu matos 30 minūtes un viss ir nokrāsojies.

Pēc matu krāsošanas mati ir piepildīti, ļoti gludi un mīksti. Mati vairs nespurojas un tos ir viegli savākt. Tiku pie taisniem matiem, kas izskatās kā ar taisnotāju taisnoti tikai tos izfēnojot. Protams, klāt matu krāsai nāca izcila matu maska, kura arī piedalījās visā procesā, padarot matus zīdaini gludus. 

545454


istabaaRedzams, ka istabas apgaismojumā mati ir gandrīz melni. 

peecTaču dabiskajā apgaismojumā nokrāsotie mati ieņem vēsi brūnu toni, kas arī atbilst toņa nosaukumam – Iced Chocolate. Iespējams, ka bilde nav līdz galam sanākusi un gaisma nespīd no tās labākās puses, taču apmēram var saprast toni. 

Liels paldies palīgam par rokas pielikšanu krāsojot matus tur, kur klāt netieku, kā arī par fotografēšanu. 

Vai jūs esat izmēģinājušas savas Olia matu krāsas?

Šis ieraksts tika publicēts Garnier. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

6 Responses to Garnier Olia matu krāsa darbībā

  1. Iveta saka:

    Pārsteidz, ka nav spīdums. īpaši svaigi krāsoti spīd un laistās. Tuvplānā zirgastes tonis man patīk! kā peistāv Tev:D…khe grūti spriest, neredzot koptēlu!

  2. Es arī vakar nopirku šo krāsu un nokrāsoju matus. Man jūtīga galvas āda, tāpēc par noturīgu matu krāsu bez amonjaka divkāršs prieks.

  3. pece saka:

    Nu nezinu man nebija tik labs rezultāts. Es iegādājos intensīvi sarkano krās. Biju sajūsma ka krāsa patīkami smarzo un tas arī bija viss. 😦 Pirmam kartam krasu bija jamazgā ilgi laukā. Man šampūns nešūmojas vispar( ko gan var gribet ja eļļa matos) domaju ka ta jabut rezultata saku fēnot un mati bija salipuši kā netīri mazgaju vel reizi, vel 3 reizes neveiksmigi mazgāju, beidzot ar 4 saka putot šampūns. ( Bija iztērēta gandrīz puse šampūna tūbiņas). Beigas veiksmīgi izmazgāju. Bet krāsa mani galīgi satrieca no sarkanā nebija nemiņas, bija tāds ganrdīz brunete, galigi neforša krāsa. Sarkans izskatas daudz citādaks un spīdums nu neteiktu ka labs. Nezinu kapēc tā, jo nevienu reizi mūžā nebiju tik sliktu pieredzi guvusi. Kur nu vel krāsa kas par 100% neatbilda tam kam bija jāiznak( kas atsvertu to ka ilgi jaizmazgā). Mans secinajums lai arī krasa nesmaržo tik labi, man tā būs labākā izvēle.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s