DNC matu augšanas stimulators

Tā kā nāk vasara – ādu vēlamies tumšāku, ķermeni sportiskāku, matus garākus… 

Šodien par lielisku matu kopšanas līdzekli, kas nav nekāds jaunums, bet ja nu kāda palaidusi garām – iepazīstināšu! 

DNC matu augšanas stimulators – plāniem un krāsotiem matiem. Drogās pieejami vēl citi veidi, bet pēc kārtīgas testēšanas vairāku gadu garumā esmu nonākusi pie atziņas, ka vislabāk man patīk tieši šis.

DS04

Dabīgs matu augšanas stimulators.

Lai aizsargātu, stiprinātu un paātrinātu jūsu matu augšanu piedāvājam Jums kosmētisko eļļu plāniem un krāsotiem matiem ar dadža eļļu , rīcineļļu, ķiploku un sīpolu ekstraktiem.

Kosmētiskā eļļa mīkstina galvas ādu, stiprina matu saknes, aizsargā matus no kaitīgām iedarbībām, baro tos ar nepieciešamajiem vitamīniem, atjauno matu struktūru, atgriež krāsotiem matiem dzīvīguma spēku, atbrīvo tos no blaugznām un veicina jau veselu un stipru matu augšanu. Tas ir ekoloģiski tīrs un dabīgs produkts, kas nesatur konservantus.

Tā ir matu eļļa, kuru lieto maskas veidā. Vienā iepakojumā ir vairākas eļļas paciņas. Vidēji gariem matiem pāri pleciem pilnīgi pietiek ar vienu paciņu vienā lietošanas reizē. To uzsilda siltā(!!!neapdedziniet galvas ādu!!!) ūdens peldē, pārgriež mazu paciņas stūrīti un līdzīgi kā matu krāsu ar otiņu klāj matu saknēs. Kad tas izdarīts, pārpalikušo iesmērē pārējos matos. Tad liek plastmasas cepurīti un dvieli ap galvu un iet skatīties mīļāko seriālu. 

Turu to apmēram stundu. Pēc tam ar šampūnu vairākas reizes izmazgāju un mati ir pabaroti. 🙂 Noteikti iesaku ievērot norādīto lietošanas biežumu – reizi 2 nedēļās, citādi mati būs pārāk taukaini, jo tā tomēr ir eļļa. 

Pēc vairāku mēnešu regulāras lietošanas mani mati ir kļuvuši biezāki, kuplāki, spīdīgāki. Saņemot visus matus dūrē var just, ka tie ir kļuvuši ievērojami biezāki. 

Kā jūs “gatavojat” savus matus vasarai? 😀

Šis ieraksts tika publicēts DNC. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

4 Responses to DNC matu augšanas stimulators

  1. kakao saka:

    Garumā arī aug ātrāk?

  2. escadeblog saka:

    es matiem ieteiktu dizdadzu ellu ar piparu, leeti un arii mati aug :d

  3. sinsp saka:

    Man arī šīs eļļas ir must-have! Lēti, efektīvi un ērti. Lai arī šo eļļu gan lieku tikai matu galos…Jo man ir ombre krāsojums matiem un krāsotā daļa ir MANĀMI vajāka, sausāka, raupjāka. Lietojot šīs eļļas, sāku pamazām sāku panākt līdzsvaru starp nekrāsotajiem un krāsotajiem matiem 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s