Andrew Barton šampūni

andrewPēdējā laikā esmu “uzsēdusies” Andrew Barton šampūniem. Mēģinu vienu pēc otra, pagaidām patīk visi. Cits mazāk, cits vairāk, bet rezultāti maniem matiem ir acumirklīgi.

Par pirmo AB The frizz tamer man ir tikai labi vārdi. Tam ir patīkama vidēji bieza konsistence, patīkams, taču mazliet ķīmisks aromāts – un tagad pats labākais – tas patiešām nogludina matus, kā arī ziemās tie daudz mazāk elektrizējas. Lietoju to vienu pašu, bez šīs pašas sērijas kondicioniera. Bija tādas reizes, kad lietoju to bez papildus matu maskas/kondicioniera, bija arī reizes, kad lietoju savu kondicionieri – abas reizes nogludinošais efekts ir bijis apmēram vienāds. Atšķīrās tikai matu slīdamība. Vēl bez labajām nogludināšanas īpašībām – tas ļoti labi attīra galvas ādu. Ar šo šampūnu mierīgi varēju atļauties mazgāt matus katru otro dienu, kas man ir labs sasniegums, jo pirms tam mazgāju matus katru dienu.

Vēl viens pluss ir lielais 400ml iepakojums – pietiek patiešām ilgam laikam, jo šampūns ļoti labi puto un katrā mazgāšanas reizē ir vajadzīgs salīdzinoši mazs daudzums.  Kā arī – šobrīd The frizz tamer sērijai Drogās ir atlaide. Tā ka, ja vēlaties izmēģināt, ir vērts iegādāties.

Otrais – Andrew Barton Passion Flower & Ylang Ylang Colour Care šampūns ir jaunpienācējs manā vannasistabā, taču man jau ir radies pozitīvs viedoklis par to.  Ražotājs sola matu krāsas saglabāšanu, matu pabarošanu ar dažādiem vitamīniem, kā arī mata kutikulas nogludināšanu. Kā arī šis ir bez parabēniem un citiem kaitīgiem piemaisījumiem.

Smarža tam ir patīkamāka, dabīgāka – smaržo pēc ziediem. Smarža saglabājas matos līdz nākamajai mazgāšanas reizei. Attīra matus diezgan labi, bet ne līdz gurkstoši tīrai sajūtai. Taču manus matus pat nedaudz sausina, arī nenogludina tā, kā sola, tāpēc pēc lietošanas prasās pēc laba kondicioniera vai pat matu maskas. Kopumā labs šampūns ikdienas lietošanai.

Vai esat lietojušas AB šampūnus? Kādas atsauksmes?

 

Šis ieraksts tika publicēts Andrew Barton ar birkām . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s