LUSH Grass dušas želeja

Kopš pirmo reizi izmēģināju/pasmaržoju šo dušas želeju, tā ir kļuvusi par vienu no manām Top 5.  It īpaši aukstas ziemas rītos, kad nemaz negribas nekur kustēt, atliek ieiet dušā un acis atvērsies momentā.  Ļoti atspirdzinoša, spēcīga un piesātināta smarža. Manuprāt, tā nesmaržo pēc klasiskās latviešu pļautās zāles, bet gan daudz spēcīgāk un asāk.

Jā, šīs dušas želejas sastāvdaļas neietilpst “eko-šmeko” kategorijā, bet šis nav tas produkts, kuru atstājam uz savas ādas ilgstoši. Smarža atsver visu.

DSCgrass

REFRESHING, ANTIOXIDANT WHEATGRASS SHOWER GEL

It’s time to cross over to the greener side and start indulging in a little bit of grass. Our deep green shower gel is made with our earthy Ninja fragrance and smells like a freshly mown lawn in springtime. We make it in our LUSH kitchens with fresh, antioxidant wheatgrass juice to care for and nourish weathered skin. Neroli and bergamot oils brighten moods and bring sunshine to all of your days. It’s so good, it’s worth getting out of bed for in the morning, and the scent lingers on your skin for the rest of the day.
Sastāvā
Water (Aqua) , Sodium Laureth Sulfate , Sodium Cocoamphoacetate , Fresh Wheatgrass (Triticum vulgare) , Lauryl Betaine , Chlorophyllin , Perfume , Propylene Glycol , Sandalwood Oil (Santalum austro-caledonicum vieill) , Bergamot Oil (Citrus Aurantium bergamia) , Neroli Oil (Citrus Aurantium amara) , Fine Sea Salt (Sodium Chloride) , Coumarin  Geraniol , Limonene , Linalool.

 

Lietojot ar švammi, pietiek ar pavisam mazu pilienu, lai rastos daudz, daudz putu un spēcīga smarža, kas piepilda ar atsvaidzinošu aromātu ne vien prātu un visu vannasistabu, bet arī visu māju. Kā arī smarža saglabājas uz ādas, ja vien nelietojat ķermeņa losjonu ar citu aromātu.

Vai esat mēģinājušas arī citas Lush dušas želejas? Kurām jūs dodat priekšroku? 🙂

Šis ieraksts tika publicēts Lush. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

3 Responses to LUSH Grass dušas želeja

  1. oo svaigas zāles smarža, man tādu vajag 🙂

  2. Atpakaļ ziņojums: Maija favorīti (2) | scentivory

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s