Rudens?…Tag raksts.

Tā kā apkārt pa blogiem jau klīst rudens tags, jutu, ka man kā tag rakstu mīļotājai tas ir jāiekļauj savā plānā!

Ar īstu rudeni man asociējas vētraina jūra, trūdošu lapu smarža, dabas veltes no meža… Varu stundām ilgi rudeņos stāvēt pie jūras un meditēt. Vasarās nav tas. Tieši rudeņos jūrai ir tas dziļums un domīgums.

 

1. Mīļākais rudens produkts lūpām. Nešķiroju rudens un ne-rudens produktus. Tagad lietoju Maybelline color sensational lūpu krāsu un Nivea tumši zilo lūpu balzāmu.

2. Mīļākā rudens nagu laka. Šoruden tie ir visi piesātināti tumšie toņi – asinssarkanais, tumši violets, metāliski zils utt.

3. Mīļākais rudens dzēriens. Tējas. Visu veidu tējas. Priekšroku dodu beramajām. Principā arī citos gada laiks tējas un vēlreiz tējas. Neko citu nemēdzu dzert, esmu tēj-holiķe!

4. Mīļākā rudens svece. Kad sākas tumšais gada periods un ātri satumst aiz loga es vienmēr iededzu kādu svecīti. Parasti tās ir lielās cilindriskās. Lieku tās stikla kupolā. Istaba piepildās ar patīkamu omulīgu gaismu. Smarža man nav tik svarīga, bet protams, patīkami, ja ir.

5. Mīļākā rudens šalle vai aksesuārs? Jā, man rudeņos un arī ziemās patīk ietuntulēties šallēs (to man ir apmēram 20..tieši siltās, biezās) un pončo.

6. Mīļākā Helovīna filma? Patīk Tima Bērtona animācijas.

7. Mīļākā Helovīna konfekte? Mazliet aizgūta no amerikāņu karamelizētajiem āboliem uz kociņa, taču latviešu variantā! Es sagriežu ābolu mazos kubiciņos un pārleju ar medu. Ēdu uzreiz, jo ilgāk stāvot atsulojās. Sanāk pat tāds kā saldais ēdiens, nevis konfekte. Ja grib kaut ko vairāk, kāt var pielikt apgrauzdētus riekstus un pašgatavotu musli ar kanēli. Esmu gardēde. 🙂

8. Ko vilksi (ja iesi) uz Helovīnu? Būšu pirātmeitene.

9. Kas labāk – ragana, rēgs vai zombijs Helovīnos? Ja runa iet par to, ko labāk gribētu uz tumšas ielas satikt, tad neviens!

10. Mīļākās lietas, kas patīk rudenī? Pastaigas pa parku ar karstu tēju termosā, kļavu lapu kompozīciju veidošana ar maziem bērniem, iespēja iemūžināt tik skaisto rudeni. Filmu vakari ar mīļoto cilvēku zem silta pleda, kamēr ārā plosās auka. Smarža gaisā. Rudens man allaž bijis kaut kas īpašs.

Un kas Tev patīk rudeņos?

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts tag raksts. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

7 Responses to Rudens?…Tag raksts.

 1. Zanda saka:

  Jēj, vēlviens tējas cilvēks!! 😀
  Tas par to ābolu desertu ļoti inetersanti, jāizmēģina! 🙂

  • Ivory22 saka:

   Noteikti pamēģini un pēc tam pastāsti kā patika 🙂 Protams, liela nozīme tur ir ābolu šķirnei, medus saldumam utt.
   Man visu laiku ir tāda ideja, bet nezinu cik aktuāli tas būtu… Vai interesētu raksti arī par dažādām tējām?

   • ilva saka:

    jā, jā, jā! pavisam noteikti! vēlviens tēj-holiķis šeit 😀 labprāt uzzinātu un izmēģinātu citu cilvēku mīļākās tējas, gaidīšu rakstiņu! 🙂

  • Ivory22 saka:

   tad es vēlos uzzināt arī kādas tējas jūs dzeriet 🙂

   • Zanda saka:

    Es dzeru tējas, kas ir gūtas no dabas veltēm, respektīvi, naturālās. Jebkādas, bet visbiežāk kāds augu mikslis, lai stiprinātu imūnsistēmu. Negaršo ingvera tēja, phē. Ja nav zāļu tējas, dzeru melno tēju ar pienu vai pievienoju pāris tējkarotes medus.

   • Ivory22 saka:

    Pati vāc un kaltē vai pērc kādā eko-bodītē?

 2. ilva saka:

  man ļoti garšo zaļā, tā laikam arī ir mīļākā. ar citroniņu vai zemenēm vispēr super! parastā melnā arī garšo .piparmētru tēja ļoti atgādina tējas dzeršanas rituālus vasaras vakaros pie vecmammas bērnībā, tāpēc īpaši mīļa. roibous un kakla āboliņu ir burvīgas, upeņu ir superīga. ābolu/kanēļa un ziemassvētku tējas tagad ir īpaši aktuālas, sezonai atbilstošas, dzeru kā traka. visas tējas bez cukura vai medus, tā pat vien. garšo visas, tiešām. ok, varbūt vismazāk karkade, bet tā der visas :3

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s