Don’t sleep

Maza atkāpīte no skaistumkopšanas produktiem, šoreiz par to, kas mums palīdz saglabāt mundru prātu un koncentrēšanās spējas. Ir atkal sācies tas laiks, kad atkal visi pastiprināti ieslīgstam darbos un mācību procesā, tāpēc gribu jums šodien pastāstīt savu viedokli par savu jaunatklājumu – Latvijā izgudrotu, un arī tepat ražotu, dabīgo enerģijas dzērienu.

Izskatās šādi. Patiešām maza, mazītiņa 50 ml pudelīte. Ar tumši brūnu šķidrumu iekšā.

 

Ja kāda no jums ir kādreiz krāsojusi matus ar dabīgo hennu, tad noteikti zina to izteikto zāles/siena smaržu, kas pēc tam paliek matos? Tieši tā arī garšo šis dzēriens. Brrr!! Nekāds kārums jau nav, bet efekts ir, un gribas domāt, ka šādi sev kaitēju mazāk, nekā sev lejot iekšās sarkano bulli. Tieši garšas dēļ, man ir tāda sajūta, ka lietoju kādas zāles, nevis kaut ko ”indīgu”.

Informācija no ražotāja un sastāvs.

DON’T SLEEP sastāvā ir augu ekstrakti ar antioksidatīvu, adaptogēnu un tonizējošu darbību. Tiem piemīt arī vispār spēcinoša iedarbība, tie nerada atkarību.

Tomēr, DON’T SLEEP kā visus tonizējošos dzērienus jālieto devā, kas nepārsniedz ražotāja ieteicamo devu.

Bioloģiskā iedarbība: DON’T SLEEP palīdz novērst nogurumu, miegainību, kā arī nodrošina mundrumu un spēju veikt dažādas aktivitātes.

Sastāvs: ābolu sulas koncentrāts, ērkšķainā vīteņauga Tribulus terrestris ekstrakts, citronliānas ekstrakts, zeltasaknes ekstrakts, askorbīnskābe, ūdens, konservanti: nātrija benzoāts, kālija sorbāts, saldinātājs: sukraloze, skābe: citronskābe.

Lietošana: ieteicams lietot 1 devu (50 ml) diennaktī.

 

Šajā enerģijas dzērienā patīk tas, ka nav jāizdzer puslitrs ar kaut ko negaršīgu, lai tiktu pie kārotā možuma – pietiek ar diviem malkiem. Sajūta kā dzerot šotiņus. Un, ja neiet pie sirds garša, tad to var noskalot ar kādu citu dzērienu.

Kaut kas jauns un interesants, ko ir vērts pagaršot vien intereses pēc. Varu apgalvot, ka man parādās možums pēc viņa lietošanas.  Maksā mazliet zem viena lata, un nopirkt var Statoilā. Gan jau, ka citās vietās arī, bet nevaru to apgalvot, jo neesmu redzējusi.

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts Don't sleep. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

2 Responses to Don’t sleep

  1. Annija saka:

    Izklausās interesanti un sesijas laikā būs arī noderīgi! ;D It īpaši tāpēc, ka enerģijas dzērieni man šķiet viena no vispretīgāk garšojošajām lietām pasaulē

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s