Sejas krēms – tonālais vai tomēr izgaismotājs?

Šodien vēlos parunāt par diezgan pretrunīgu sejas kopšanas produktu – Nivea natural beauty sejas krēmu. Bieži vien iegādājamies kādu produktu, un lietojam to tā, kā ražotājs to ir paredzējis lietot. Bet dažreiz produkts nespēj izpildīt to, ko ir piesolījis ražotājs. 

Tāpat ir arī ar šo krēmu.  Tā kā man tas bija iepaticies, meklēju tam citu pielietojumu.

Kāpēc tas ir pretrunīgs un pārāk augsti novērtēts? Manuprāt mārketinga daļa ir pārcentusies, ja ne aizšāvusi greizi , bet palasīsim ko par šo saka ražotājs.

Mirdzoša un gluda sejas āda liek tev izskatīties skaistai, bet dažreiz tu nevēlies lietot tonālo krēmu. Tagad tu vari izbaudīt dabisku, skaistu ādu ar patīkamu mirdzuma efektu ar jauno NIVEA ® VISAGE NATURAL BEAUTY mitrinošo krēmu- tūlītējam gludas un mirdzošas ādas izskatam – bez tonālā krēma!

• izskatu uzlabojoša formula ar mango pienu sniedz iedarbību visas dienas garumā un redzami izlīdzina visas nelielās ādas nepilnības;
• gaismu atstarojošā formula ar kašmira proteīniem viegli izkūst uz ādas sniedzot tūlītēju dabisku un vienmērīgu mirdzumu;
• regulāri lietojot, patīkamā izlīdzinošā un vieglā formula nodrošina ilgstošu ādas mitrināšanu;
• īpašā NIVEA ® VISAGE UVA/UVB aizsargfiltru sistēma aizsargā tavu ādu no saules izraisītas priekšlaicīgas ādas novecošanas.

Tātad, pirmkārt – tas nevis izlīdzina ādas nepilnības, bet gan, kā jau produkts, kurā ir daudz izgaismojošo daļiņu, tās tikai paspilgtina. Kaut gan šimmeris ir tāds nemanāms un smalks, tas tomēr ir pamanāms ļoti labi.

Otrkārt – tas dod nevis vienmērīgu mirdzumu, bet uzklāts lielos laukumos atstāj pēdas/svītras. Tātad visai sejai īsti neder. 

Treškārt – uz manas ādas tas neizrādīja ne mazākās mitrināšanas pazīmes. 

Ceturtkārt – UVA/UVB filtrs – it kā laba lieta, taču tas liedz krēmu klāt lielos laukumos, un manuprāt, veicina arī krēma lobīšanos. Jā, tas lobās, turklāt nenormāli. Liekas, ka tas nemaz neiesūcas ādā. Kā arī, tas diezgan ātri sakalst burciņā, tādēļ nav ieteicams to atstāt atvērtu utml.

Šī nav negatīva atsauksme. Man produkts pat ļoti patīk, taču tas nekad neaizstās tonālo krēmu, kā arī tas nemitrinās ādu. Tam ir ļoti patīkama saldena smarža un viegla konsistence.

Ilgi cīnījos ar šo krēmu, kamēr iedomājos to lietot pa mazam kriksītim tajās vietās, kur parasti liekams hailaiteris. 

Kā hailaiterim, es šim produktam dodu 8/10

Tas ir neuzkrītošs, viegls, ar patīkamu aromātu, turklāt nopērkot vienu burciņu tiekam pie 50 ml hailaitera.

Šis ieraksts tika publicēts Nivea. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

2 Responses to Sejas krēms – tonālais vai tomēr izgaismotājs?

  1. Man viņš par daudz spīdīgs priekš krēma likās noteikti. Kā izgaismotājs- varbūt, bet ne krēms

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s