L`Oreal Elvital Extraordinary Oil sērija

Sveikas!

Pēdējā laikā raksti no manis ar novēlošanos, bet neko darīt. Dzīve tā iekārtojusi, ka atrodu laiku uzrakstīt par produktu tikai tad, kad tas jau ticis izlietots. Bet ziniet, iedomājos, ka tā varbūt pat labāk, jo spēju sniegt pilnvērtīgāku viedokli par produktu.

Attēls no bloga Zanda&life

Tad nu šodien – vairs nekāds jaunums tas nav, bet man kļuvis ļoti iemīļots – L’oreal elvital extraordinary oil kolekcija. It kā pozicionēta sausiem un bojātiem matiem, bet Zandas bloga rakstā noskaidrojās, ka tā vis šī sērija nedarbojas. Pēc tāda raksta nevarēju neuzrakstīt savu atsauksmi, jo man šī sērija ļoti patika. Maniem krāsotajiem matiem ar tendenci ātri taukoties nu ļoti iepatikās gan iedarbība, gan aromāts. Ja ražotu kādu ķermeņa eļļiņu ar šādu aromātu, es būtu pirmā rindā, noteikti iegādātos. 

Šampūns puto pamatīgi, tāpēc nepieciešams neliels daudzums produkta, līdz ar to produkts ir ekonomisks. Attīra matus ļoti labi jau ar pirmo mazgāšanas reizi, taču es, ieraduma pēc, tik un tā mazgāju matus divreiz, kā parasti. Es neteiktu, ka šampūns pieliek savu artavu matu ilgāka svaiguma saglabāšanā, bet katrā ziņā tas arī nenoslogo un lieki nesatauko matus. 

Sērijas matu maskai un kondicionierim ir diezgan līdzīga konsistence, abiem pievienoti spīdumiņi, kas gan šoreiz darbojas tikai kā dekoratīvs elements un pašos matos pēc mazgāšanas nepaliek.  Kondicionieris ir ļoti viegls un netrekns. Es pilnīgi saprotu kāpēc sausiem un bojātiem matiem no šī nav nekāda efekta, jo pat es nejūtu nekādu baigo atšķirību pirms un pēc tā lietošanas. Taču matu maska gan ir laba. Mati pēc tās jūtas pabaroti, bet ne pārslogoti. Maskai nav tā tipiskā silikonīgā efekta, mati pēc tās nepaliek zīdaini slīdīgi, bet gan mitrināti. Mani mati it kā iesūc sevī šo masku – pēc ieklāšanas un noteiktā laika noturēšanas matos, pēc tam skalot ārā gandrīz nav ko. Mati pēc tam kļūst patīkami piepildīti, pabaroti, vieglāk pakļaujas veidošanai un nepūkojas tik ļoti. 

Kondicionieris drošivien nebūs atkārtots pirkums, bet matu maska un šampūns ir ļoti labi produkti savā cenu kategorijā. Sērija nopērkama veikalos Drogas, Prisma, Rimi utml. Bieži jau tā draudzīgajai cenai ir vēl atlaides. Par dažiem eiro grēks nepamēģināt. 

Kaut kur internetā lasīju, ka pastāvot arī līdzīgas smaržas ar šo aromātu? Varbūt kāda zina, kuras tās ir? Es ļoti priecātos, ja izdotos tādas atrast. 

*Liels paldies pārstāvjiem, kas šo produktu piešķīra testēšanai. Jāpiebilst, ka tas nekādi nav ietekmējis manu viedokli.

 

Šis ieraksts tika publicēts L'oreal. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

3 Responses to L`Oreal Elvital Extraordinary Oil sērija

 1. iewishbest saka:

  man arī ļoti patīk aromāts 🙂

 2. Zanda saka:

  Iedomājies kāda bija mans pārsteigums redzot manis uzņemto attēlu? Es no sākuma domāju, ka pati uzņēmi, bet tik līdzīgs novietojums un krāsas, ka neticēju 😀
  Es jau stāstīju par tiem, ka nav tik veiksmīgs stāsts, bet laikam dēļ matu struktūras, katram ir citas vēlmes un iegribas. Aromāts ir tiešām jauks, bet mana skatījumā, ir labākas matu kopšanas sērija ar eļļām 🙂

  • scentivory saka:

   Protams, ka ir labākas, bet tieši šī konkrētā šajā cenu kategorijā man ļoti patīk. 🙂
   Haha, es tik ilgi marinēju šo rakstu, ka beigās pašai vairs nebija ko bildēt, palikusi tikai pustukša maska 🙂 Kamēr vēl nav nopirkts atkārtoti, izlēmu, ka jāizdara šādi 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s