Treaclemoon Iced strawberry dream

Sveikas, mīļās!

Nesen uzdūros izdevīgam piedāvājumam un izlēmu pamēģināt šo dušas želeju. Blogu pasaulē tieši šo mēdz salīdzināt ar Lush “Snow fairy” dušas želeju, tikai ar daudz patīkamāku cenu.

23Šī dušas želeja nav no tām krēmīgajām. Taču ādu nesausina nemaz. Tā ir diezgan šķidras konsistences, taču vajadzīgs pavisam neliels daudzums vienai lietošanas reizei. Un puto tā dikti labi, pat pārāk labi. Man brīžiem atgādina tās šķidrās ziepes, no kurām deviņdesmitajos visiem bērniem taisīja burbuļpūšamo šķidrumu.

Un ne velti – instrukcijā lasu, ka šo var izmantot arī kā vannas putas.

Smaržas ziņā – ķīmiska zemene, kas nav pārāk salda, drīzāk skābena. Salīdzināt ar Snow fairy nevarēšu, jo to neesmu lietojusi, bet kaut ko tādu arī iedomājos.

13 12Šo dušas želeju iesaku pamēģināt lieliskās cenas un tilpuma(500ml) proporcijas dēļ. Jo galu  galā, viss tāpat tiek aizskalots kanalizācijā un neredzu jēgu tērēt daudz naudas par kaut ko, kas uz ādas pavada vien pāris minūtes.

Kolekcijā ir arī daudz dažādas citas smaržas/veidi, vienīgi nepateikšu cik no tiem pieejami Latvijā.  Iepazīties var te.

Un vēl pēdējās stundas, lai piedalītos manā giveaway – Clarins radiance glow booster 🙂

Vai jums ir svarīgi, ar kādu dušas želeju mazgāties?

Šis ieraksts tika publicēts Treaclemoon. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

7 Responses to Treaclemoon Iced strawberry dream

 1. Elīna saka:

  Šķiet, ka sen no Treacle Moon lietoju dušas želeju ar nosaukumu Those Lemonade Days. Man nepatīk lielie tilpumi, jo dušas želejas ātri apnīk, reizēm pat neizlietoju 250ml. 🙂
  Pārsvarā lietoju The Body Shop garšīgās dušas želejas, kad gribas ko maigāku un krēmīgāku – Dove dušas krēmus vai putas, īpašiem gadījumiem nopērku kādu dušas eļļu vai zefīru, vai arī kādu dārgāku dušas želeju.

 2. kate saka:

  Man bija ice cream soda dušas želeja – smaržoja dievīgi, bet jā, gribētos, lai ražo arī mazākus tilpumus, jo tie 500ml uz beigām pamatīgi apnika.

 3. Zanda saka:

  Man loti patīk šie iepakojumu 🙂

 4. iewishbest saka:

  Man attiecībā uz dušas želejām ir mainīgi, mēdzu gan budžeta klases palietot, gan uznāk vēlme pēc kaut kā no augstākajiem plauktiem. Līdz ar pārvākšanos ir arī iespēja vienlaicīgi lietot vairākas dušas želejas, kas novērš apnikšanu.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s