Dr. Sante gurķu līnija sejas kopšanai

Labrīt!

Laiciņš šodien ārā foršs, ne? Pilnīgi neko negribas darīt, bet sirdsapziņa neļauj noslinkot vēl vienu dienu 🙂 Tāpēc šodien raksts par to, ko šobrīd lietoju savas sejas attīrīšanai. Parasti man patīk saskaņot visus produktus, jo šķiet, ka tā katrs papildina nākamo un kopējais efekts ir labāks. Taču varbūt tās ir tikai manas iedomas. Vai jums arī tā ir?

554Pirmās pamēģināšanai nopirku Dr. Sante putas sejas mazgāšanai – tām piemīt visai sērijai raksturīgā smarža – mans deguns uzreiz sasmaržoja patīkamu gurķu/piparmētras sajaukumu, kas jau ir ierasts vasaras padzērienos, tikai tur klāt pievienoju arī pa kādai citrona šķēlītei. Nu katrā ziņā – atsvaidzinoši. Putas ir vidēji biezas konsistences, drīzāk krēmīgas, nekā ūdeņainas. Kosmētiku noņem labi (ūdensnoturīgo neesmu mēģinājusi), sejai rodas attīrīta sajūta, taču tā nav izsausināta. Reizēm vienkārši attīru seju no visas kosmētikas un atstāju to atpūsties, nemaz neklājot nekādus krēmus virsū. Kosmetoloģe man ieteica, ka reizēm uz nakti jāļauj sejai elpot un nemaz neesot labi to vienmēr pārslogot ar visādiem krēmiem.

Putas man iepatikās tik ļoti, ka aizgāju uz veikalu arī pēc tonika un sejas skrubīša.

Sejas skrubis ir viens no maigākajiem un patīkamākajiem, kādu esmu lietojusi. Tam iekšā ir ļooti smalkas daļiņas, kas atgādina mūsu pludmales smalkās smiltis. Kad lietoju to, liekas, ka skrubēju seju ar smalkām smiltiņām, kas sajauktas ar vieglu sejas krēmu. No sejas skalojas viegli, nekur nekas nepaliek. Un pēc lietošanas ādai ir tā gurkstoši tīrā sajūta. Šis skrubis gan mazliet sausina, tāpēc sejas krēms pēc šī tomēr prasās. Smarža šim mazliet maigāka, nekā sejas putām.

Un toniks kā jau toniks – atsvaidzinošs, patīkams uz sejas utt. neko sliktu nevaru pateikt. Vienīgais mīnusiņš ir iepakojums – caurumiņš, pa kuru tek ārā produkts ir pārāk liels, tāpēc bieži vien, ja nepiedomā, sanāk izgāzt krietni par daudz tonika. 5445Visai sērijai sastāvā nav parabēnu, alergēnu, SLS un SLES – tā ir ļoti draudzīga sejas ādai un to varot lietot cilvēki ar jūtīgu ādu, taču vairāk tā paredzēta tieši taukainas ādas nomierināšanai, ādas stāvokļa balansēšanai utt.

Cenas šiem produktiem arīdzan draudzīgas, apmēram no 1.50 – 2.50 Ls cenu amplitūdā, nopērkami Multilukss veikalos.

 

Šis ieraksts tika publicēts Dr. Sante. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

12 Responses to Dr. Sante gurķu līnija sejas kopšanai

 1. martaxo saka:

  Skrubi nopirku jau vasarā, bet neesmu vēl tikusi klāt tā lietošanai, bet Tavs raksts jau ieinteresēja pārējo līdzekļu iegādei, haha. Par putām jau laiku domāju, bet pašlaik nevajag. Varbūt būs jāizmēģina visu lietot vienlaicīgi.

 2. Arta saka:

  es uz šiem noskatījos Multilukss veikala, bet kaut kā nenopirku. Paldies, tagad zināšu, ka var ņemt 🙂

 3. Signe saka:

  Man bija toniks, bija tīri tā neko, ļoti labs vasarā, viegls un atsvaidzinošs. 🙂

 4. Zanda saka:

  Šīs putas ar gurķiem lietoju pagājušajā gadā, un man tās ļoti patika. Tagad lietoju šīs pašas firmas putas tikai ar kumelītēm, un tās man patīk labāk, jo lietoju tikai acu kosmētikas noņemšanai. Diemžēl pārējo neko no šīs kumelīšu sērijas vēl neesmu mēģinājusi.
  ā, un biju vēl lietojusi arī šīs gurķu sērijas sejas krēmu, par kuru man bija dalītas jūtas. Aromāts bija tāds feins, bet efekts laikam nekāds. 🙂

 5. Māra saka:

  lai arī cenšos pieturēties pie aptieku sejas kopšanas produktiem, atsauksme rosina pamēģināt. jā, noteikti 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s