Jaunumi manā plauktiņā un jautājums jums

Sveikas!

Lai gan manos plānos ir krāt un taupīt, lai beidzot nopirktu sev jaunu telefonu, nu nespēju es atteikt savam hobijam, ja tā var teikt. 😀 Taču nākošos mēnešus skaistuma naudu atvēlēšu tikai, ja sakārosies kaut ko no MAC. 🙂11

Tikai viens atkārtots pirkums – himalaya putiņas, kas ir mans vairaku gadu favorīts sejas atsvaidzināšanai no rītiem. Pārējie visi ir kaut kas pilnīgi jauns priekš manis. Pabiju jaunajā NYX centra veikalā. Izmēros diezgan maziņš un solītās 50%atlaides arī tikai sejas pūderim un lūpu spīdumam. Žēl. Ja būtu bijis šiem sārtumiem vai vēl kam citam – noteikti būtu iepirkusies vēl. Kopējais iespaids par veikaliņu ir švaks. Pārdaugavā esošais simpatizē daudz labāk.

Un vēl viena lieliska ziņa – urrā – beidzot esmu nomedījusi jaunos (haha) Clarins paštonējošos pilienus. Tikai diemžēl divās vietās vienlaicīgi. Stāsts pavisam vienkāršs – ļoti labu laiku atpakaļ pasūtīju tos escentual, taču visu šo laiku viņiem tie bija beigušies un bija jāgaida kad ražotājs tos piegādās. Nu ok, pasūtīju un laimīgi dzīvoju tālāk. Taču pāris dienas atpakaļ man uznāca prāta aptumsums un nejauši sanāca nopirkt pilienus tepat Latvijā. Neko nenojaušot, tikko pačekoju epastu un uzzināju, ka nu jau pie manis brauc arī pilieni no escentual. 😀 haha, viņi ir labi (atsauksme būs), bet es nezinu, vai man vajag divas pudelītes.

Tā domājot, man ienāca prātā ideja izspēlēt vienu eksemplāru giveaway (ko sakat par tādu ideju?), un nekādi nevaru izdomāt ko likt jums darīt par tik foršu balvu??

Šis ieraksts tika publicēts escentual, favorīti, giveaway, Himalaya herbals, L'oreal, NYX, Planeta Organica, Čistaja ļiņija. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

11 Responses to Jaunumi manā plauktiņā un jautājums jums

 1. Elīna saka:

  Man arī ir PO Provansas šampūns, pagaidām viedokļa nav, bet būs. 🙂
  L’Oreal sviestu arī akut kad iegādāšos, ļoti patīk tas aromāts.

 2. Laura saka:

  PO šampūns man patika efekta ziņā, bet tā smarža… nepanesu.
  Nyx Taupe (ja pareizi saskatu) man ļoti patīk. Arī Nyx lūpu krāsas un zīmuļi ir labi.
  Vakar arī iegāju centra supermazajā veikaliņā un tikpat ātri izgāju, meitenītes krāsojās ar testeriem un es pat normāli pie stenda netiku.

 3. Laura saka:

  Loreal bariņš tev pagadījies lielisks. 🙂 Himalaya produkcija man ar ļoti tuva 🙂 un no NYX LV veikalos- neskaitot izstādi neko nēesmu iegādājusies.., izstādé paņēmu matējošo setting spray- phe un jumbo pencil- milk-( lielisks) :))

  Par to izlozēšanu… Hmm kas tev pašai šķistu interesants? Jāuzraxts, jāizveido vai vēl kas interesants
  🙂

 4. Zanda saka:

  Protams, ideja laba giveaway, kurš gan negribētu, bet skaties pati 🙂 tiešām nav arī neviens, kas kāro varbūt pārpirkt no tevis šo brīnumu, jo atceros, ka zem raksta, kad runa gāja par šiem pilieniem bija daudzas tādas, kas tieši to pašu jautāja 🙂
  Interesanti pirkumi, cerams tik atsauksmes ar būs 🙂

 5. bigalise saka:

  Arī biju centra NYX’ā. Mega vilšanās gan par atlaidēm, gan vispār par veikalu kā tādu, bet šomēnes biju arī Nometņu ielā un iegādājos Taupe sārtumu. Pagaidām man par gaišu, gaidīšu ziemu. 🙂
  Himalayas putas arī mans favorīts un atkārtots pirkums. Un PO šampūns arī bija, patika gan smarža, gan efekts, bet lietoju kopā ar kondicionieri (man patīk visus matu produktus pa pārīšiem lietot).
  Kur nopirki matu laku? 🙂

 6. Liene saka:

  par NYX veikalu- laikam gan Aspazijas bulvārī lielākas telpas grūti atrast, bet vieta laba. 🙂 man tur sanāk pa ceļam. un Drogās pie make up stendiem vispār nav vietas, tā ka ir ok…

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s