Oskaru balvu pasniegšanas ceremonija 2014

Čau!

Vai man jāsaka jau labrīt naktsputniem? Šonakt daudz un dikti sērfoju internetā un uzdūros interesantām bildēm un lasāmvielai par to, kā nu kurai zvaigznei šogad veicies/neveicies Oskaros ar izskatu. Tā kā šis ir skaistuma blogs, šajā rakstā runāšu tieši par grimu, nevis kleitām. Tās gan jau visas tāpat ir daudzkārt apskatītas? Tāpat kā kleitu/tērpu ziņā, arī šajā jomā ir redzami šedevri, kurus radījuši grima mākslinieki, gan arī pilnīgas un galīgas izgāšanās. Kā saka – gribēju kā labāk, sanāca tieši otrādi. Trakākais, ka kameras ir visur un tver katru mazāko negludumu uz sejas, katru neizrauto uzacu matiņu uz sejas. Un pēc tam šis viss nonāk plašajā interneta tīmeklī, kur atpakaļ ceļa vairs nav. 😀 hehe, sākšu ar labo.

Varu teikt, liekot roku uz sirds, ka šis ir visperfektākais un nostrādātākais koptēls šogad.

Angelina-JolieMan ļoti patika arī harmoniskais Emmas Watsones un Olīvijas Vildes meikaps. Varbūt tāpēc, ka ar klasisko sarkano lūpu krāsu un melno, mazliet izliekto acu līniju nekad nevar nošaut greizi, vajag tikai saprast kas nu kuram sejas/acu tipam un tonim piestāv. Tātad – klasika nemirst. Protams, tāpat arī augstāk minētajai Džollijai – smoky acu grims un perfektas, perfektas plumped nude lūpas.

86th Annual Academy Awards - ArrivalsOlivia-Wilde-2014-Oscars

pageInteresantākais aksesuārs – matu stīpiņa plus auskars. Man šķiet ļoti skaisti savienojumā ar visu pārējo tēlu. Ja tādu kaut kur atradīšu, arī noteikti ieviesīšu savā tēlā un aksesuāru lādītē.

Tik perfekti, ka labāk vairs nevar būt. Ne kur piesieties, ne ko pielikt, ne ko atņemt. Bet piekritīsiet, ka vienmēr taču interesantāk skatīties uz tām neveiksmēm? Nu kur tā var… Skatamies, jo to šoreiz, manuprāt, krietni vairāk.

22nd Annual Elton John AIDS Foundation's Oscar Viewing Party - ArrivalsMī un žē, vai tiešām tik (atļaušos teikt) bagāta sieviete nevar piemeklēt atbilstošu lūpu krāsas toni un vismaz aizkrāsot ataugušās saknes? Nemaz neminot saķepušās skropstas.

86th Annual Academy Awards - ArrivalsLady gaga vienkārši var labāk. Šīs gliterīgās ēnas vairs nav modē. Punkts.

Portia-De-Rossi-Oscars-2014Portia De Rossi – kas tās par uzacīm? Vai šādi tiek slēpts nogurums? Tiek radīta pārspīlēta ieienteresētības izteiksme sejā? Turklāt kaut kas ar skropstām arī īsti nav, vai tikai man tā liekas?

86th Annual Academy Awards - ArrivalsNu šeit vispār – bez komentāriem. Un tas zilais tērps, kas jau paspējis iegūt iesauku kā pidžammtērps arī ir kaut kas man nesaprotams.

86th Annual Academy Awards - ArrivalsNeveiksmīgs vampīra tēla mēģinājums? Tonālais krēms ar maskas efektu izskatās tieši šādi. Nekad tā nedariet. 😀 Vismaz labi, ka tonis saskaņots ar ādas krāsu.

Kādas jums emocijas/pēcgarša pēc Oskariem?

*visas rakstā redzamās bildes no interneta plašumiem
Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts Oskari. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

2 Responses to Oskaru balvu pasniegšanas ceremonija 2014

  1. Arta saka:

    Par Lady Gaga es arī nošausminājos, kad pirmoreizi ieraudzīju. Man patīk mirdzošas ēnas labāk nekā matētas, bet ne tadi gliteri 😀 Keita Hadsone man arī patika – skaists tēls.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s