L’Occitane repairing oil

Sveikas!

Pēdējā pusgada laikā esmu pievērsusies savu matu pastiprinātai kopšanai, tāpēc arī šodien atsauksme par labu produktu, kuru esmu ieviesusi savā ikdienā.

11Tā ir L’Occitane matu eļļa sausiem un bojātiem matiem. Tā ir atjaunojoša eļļa, kuras sastāvā ir saldā mandeļu eļļa, kas bagāta ar vitamīniem un omega 9, kā arī ekstrakti – ylang-ylang, saldais apelsīns, lavanda, ģerānija un angelica(lai vai kas tas būtu). Ražotājs sola, ka lietojot šo matus atjaunojošo eļļu, mati kļūs zīdaini, tiks pasargāti no ārējās vides ietekmes un tiks uzlabota mata šķiedra.

Produktu iesaka lietot 3 veidos – pirms šampūna, lai pabarotu matus. Pirms veidošanas, lai palīdzētu matiem iegūt gludu tekstūru bez mezgliem, kā arī aizsargātu tos no karstuma. (Nav gan minēti noteikti karstuma grādi). Kā arī to var lietot sausos matos, lai pasargātu matus no saules ietekmes, lai tie neizbalētu, kā arī lai savāktu sīkos matiņus.

Lai gan man nav sausi mati, mani mati tik un tā ir ļoti pateicīgi par šo lutināšanu.

Iepakojums ir kvalitatīvs, no bieza stikla, pumpītis arī labs un precīzs. Produkts ir ekonomisks, lietoju to jau pāris mēnešus, bet vēl pat neesmu sasniegusi oranžās etiķetes līniju. (jāpiebilst, ka bildes gan uzņemtas mēnesi atpakaļ) 22Vienīgais mīnuss šim produktam ir savādā un spēcīgā smarža – kaut kas pēc skuju meža, kaut kas pēc eikalipta. Izklausās, ka domāts panākt svaigu smaržu, bet kaut kas nav līdz galam nostrādājis. Vismaz priekš manis ne. 🙂

Bet smarža jau tāda gaumes lieta, tāpēc – pasmaržojiet! Visādi citādi eļļiņa ir perfekta un savu uzdevumu pilda – mati patiešām pēc lietošanas ir maigi un vijīgi, patīkami pieskārienam.

Vai jūs dodat priekšroku matu eļļām vai serumiem?

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts L'Occitane. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

6 Responses to L’Occitane repairing oil

 1. Elīna saka:

  Man no šīs L’Occitane produktu sērijas ir bijuši vairāki produkti – ļoti patika, arī smarža bija jauka. Man tāds smieklīgs stāsts par šo smaržu. Manai draudzenei ir divi kaķi un kad ejot pie viņas ciemos biju lietojusi matu serumu no šīs sērijas, abi kaķi bija kā uzburti uz maniem matiem – visu laiku ostīja un dažnedažādi centās tiem tuvāk piekļūt. Kad minētais serums netika lietots, nekas tāds nenotika 🙂

 2. Elīna saka:

  Šis te: http://www.beautylish.com/p/loccitane-repairing-smoothing-gloss
  Mājas lapā gan viņu nemanīju, varbūt vairs neražo.

 3. Zanda saka:

  Nē, šobrīd esmu kritusi vairāk uz eļļām,liekas tās vairāk pabaro to matu 🙂

 4. Paula saka:

  Kur šo eļļiņu var nopirkt un cik maksā?

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s