Dzintars dušas želeja ar muskatsalvijas eļļu

Sveikas!

Šodien izārdījos pa Baltic Beauty, iepriecināju sevi un šo to arī sapirku! Vai jūs šogad bijāt BB? Ko labu sapirkāt? Kad sabildēšu, ielikšu bildi ar ieskatu manos pirkumiņos 🙂

Vispār gribēju padalīties ar informāciju par ļoti labu produktu. Ja manu galvu kāds nebūtu pagriezis šīs želejas virzienā, es pati laikam nekad neskatītos uz to.

Jauns atklājums manā vannasistabā – meklēju labu un ne pārāk dārgu dušas želeju un man ieteica šo. Pēc Lush dušas želeju cenām šis tiešām likās baigais lētucis.

555Principā, no dušas želejas neko daudz negaidu – galvenais, lai nesausina, labi smaržo un arī attīra. Par šādu produktu neesmu gatava atdot desmitiem latu katru mēnesi, tāpēc piekritu paskatīties Dzintara virzienā. Želejai ir labs sastāvs, labas lietas un efekti, ko tā sniedzot – domāju, kāpēc ne. Samērā bieza konsistence, caurspīdīga.

5566Bet pati labākā lieta ir smarža!! Smaržo pēc manas bērnības mīļākajām končām. Varbūt vēl aizvien kaut kur ir veikalos. Tās bija tādas kožļājamās končas, gandrīz kā gumijas, bet tomēr nē. Maigās pasteļkrāsās – rozā un dzeltena, tātad, laikam zemeņu un vaniļas. Iepakojumam vienā galā pušķis, otrs  ciet. Uhh, ceru, ka kāda no jums saprot, par kurām končām es runāju?? Nu lūk, tieši tik garšīgi smaržo šī dušas želeja. Aizejiet vismaz pasmaržot.

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts Dzintars, Uncategorized. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

4 Responses to Dzintars dušas želeja ar muskatsalvijas eļļu

  1. Una saka:

    Jā, pārsteidzoši, bet man arī no Kredo līnijas šis tas liekas super – Kredo make-up noņēmējs priekš manis ir pats labākais!

  2. Il-beauty saka:

    Jā, smarža ir pasakaina! Es gan esmu mēģinājusi ķermeņa krēmu un matu balzamu ar šo smaržu.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s