Bioderma Hydrabio H2O VS. Bioderma Sensibio H2O

biodermaBioderma Hydrabio H2O –  inovatīvais patentētais Aquagenium® bioloģiskais komplekss stimulē ādas šūnu darbību, atjaunot to spēju dziļi ādā radīt un noturēt uz virsmas ādas līdzsvaram nepieciešamo mitrumu. Līdzekļa sastāvā esošās micellas vienā paņēmienā nevainojami attīra un noņem dekoratīvo kosmētiku un sejas un acīm. Āda nekavējoties atgūst labsajūtu, elastību un mirdzumu.

Ar tieši šo kosmētikas noņēmēju/sejas atsvaidzinātāju/sejas mitrinātāju sāku iepazīties ar Biodermas produkciju. Un tas vēl aizvien ir mans mīļākais Biodermas produkts.

Kosmētiku tas noņem labi. Lietoju to ar vates plāksnītēm. Ņemot vērā, ka tas nav agresīvs, to ir mazliet ilgāk jāpatur uz acīm, kā arī, lai notīrītu visu seju, ir nepieciešamas vairāk vates plāksnīšu, nekā lietojot parasto kosmētikas noņēmēju.

Ražotājs apgalvo, ka šie produkti noņemot arī ūdens noturīgo kosmētiku, taču es tādu nelietoju, tā ka nav bijusi iespēja šo apgalvojumu pārbaudīt.

Dienas laikā manu seju tas atsvaidzina brīnišķīgi, efekts saglabājas, kā arī – micellu ūdenim ir ļoti patīkama smarža, kas raksturīga arī pārējiem Hydrabio sērijas produktiem.

Bioderma Sensibio H2O – Īpaši izstrādāts jutīgai, normālai un sausai ādai,Sensibio H2O micellu šķīdums maigi attīra seju un acis. Tas noņem ūdens noturīgu dekoratīvo kosmētiku. Sastāvā esošās micellas mikrolīmenī efektīvi emulģē netīrumus, neizjaucot ādas līdzsvaru (bez ziepēm, fizioloģiskais pH). Nomierinošas un attīrošas aktīvās sastāvdaļas novērš kairinājuma sajūtu, ko bieži aizraisa tīrīšana.

Kosmētiku noņem tikpat labi kā Hydrabio, seju arī it kā atsvaidzina, taču pēc šī lietošanas svaiguma sajūta nav tik izteikta. Kā arī – tam ir dīvaina smarža, pie kuras es vēl aizvien nespēju pierast. Manam degunam smarža mazliet atgādina līmes smaržu. Kā ar jums?

Tādēļ arī brīnos – kāpēc tieši Sensibio sērijas H2O ir tik populārs, ja blakus ir Hydrabio un Sebium sērijas ūdeņi, kuri savās attīrošajās īpašībās neatpaliek, + vēl ir ar jauku smaržu?

Tā lūk – pagaidām vadībā izvirzās Hydrabio H2O, pateicoties mitrinošajām īpašībām un patīkamai smaržai.

Vēl tikai jānotestē Sebium sērijas H2O, un tad varēšu sniegt gala vērtējumu.

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts Bioderma ar birkām . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

19 Responses to Bioderma Hydrabio H2O VS. Bioderma Sensibio H2O

 1. Alise saka:

  iepriekš biju lietojusi sebium H2O, bet tagad pārgāju uz sensibio, jo tomēr sebium ziemā man kaut kā nepatīkami savelk ādu.

 2. Aija saka:

  Es esmu lietojusi tikai zaļo Bioderma!Smarža svaiga,ļoti patīkama,kosmētiku noņem labi,lietoju arī kā toniku,jo viņš neatstāj lipīgu sajūtu uz sejas.Bet cik zinu,Sebium ūdens neder ādai ap acīm.Pati neesmu pārbaudījusi. )))

 3. Sabīne saka:

  Man arī ir Sensibio ūdnes, taču es nekādu smaržu nejūtu, bet tas varbūt tāpēc, ka nācis no ārzemēm. Kad tas beigsies noteikti pamēģināšu Hydrabio vilina smaržīgums:)
  Hydrabio ir domāts tieši atūdeņotai un sausai ādai ja?

 4. Ieva saka:

  Man arī nepatīk rozā Biodermas ūdeņa smarža. Visi vienmēr raksta, ka tam nav smarža, bet man gan tā nešķiet. Aizgāju nuput vēlreiz pasmaržot, un tiešām, kā tu rakstīji, nedaudz atgādina līmes smaku.
  Zaļajam ūdenim gan ir ļoti patīkama smarža. 🙂

 5. O, vienmēr interesēja salīdzinājums! Paldies!

 6. Annija saka:

  Es pagaidām esmu lietojusi tikai Sensibio līnijas ūdeni, un mani tas ļoti apmierina, jo līdz tam, attīrot seju ar želeju/putām + ūdeni, bija mazliet sarkanums ap degunu un uz vaigiem. Bet tagad vairs nav 🙂
  Es gan arī nekad tam nekādu smaržu neesmu sajutusi.

 7. miss? saka:

  Es gan nejūtu nekādu smaržu Sensibio ūdenim 😀
  Un jā – iepriekš lietoju Sebium ūdeni (arī acu kosmētikas noņemšanai), līdz man farmaceits apgaismoja, ka tieši Sebium ūdens nav paredzēts ādai ap acīm
  Paldies par info, domāju, ka Hydrabio ūdens ir viens no nākamajiem maniem Biodermas produktiem

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s